Masakra na własne życzenie! Facebook usunął profil szefowej „HejtStop” bo propagował nienawiść!


Od tygodnia w sieci toczy się walka pomiędzy sympatykami sportowca Mariusza Pudzianowskiego, a osobami popierającymi Joannę Grabarczyk, feministkę i szefową fundacji „HejtStop”.


Przypomnijmy, że fundacja „HejtStop” złożyła zawiadomienie do prokuratury w związku z wpisem Mariusza Pudzianowskiego na portalu Facebook.

Chodzi o ten wpis:

Pudzian obrońca granic!
Pudzian obrońca granic!
Posted by Mariusz Pudzianowski on 5 luty 2016

„Pudzian” oczywiście zareagował po swojemu – czyli ostro – a Joannie Grabarczyk oberwało się również od Pawła Kukiza oraz tysięcy internautów. Ale generalnie sprawę pewnie znacie skoro tu jesteście :)Grabarczyk miała swoje konto na Facebooku, jednak z uwagi na ilość zgłoszeń profilu – administracja zdecydowała o jego usunięciu!Na nowym profilu w komentarzach widać, że wielu użytkowników wkleja przesłaną im przez serwis społecznościowy wiadomość dotyczącą usunięcia konta. Warto nadmienić, że szefowa HejtStopu może się od decyzji odwołać w celu odblokowania konta, jednak jest to procedura dość długa i bywa nieskuteczna – informuje serwis warszawawpigulce.pl.

Co dodać mamy od siebie? Ano tylko jedno: nosił wilk razy kilka to ponieśli wilka :)
Komentarze

 1. https://www.facebook.com/Joanna-Grabarczyk-105531276502192/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurde, czepiaja sie szlachetnego wilka, ja bym to zmienił na "donosila swinia razy sto, ujebali ja na czysto!" ;) Od wilka wara!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurde, czepiaja sie szlachetnego wilka, ja bym to zmienił na "donosila swinia razy sto, ujebali ja na czysto!" ;) Od wilka wara!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. świnki są bardzo sympatycznymi zwierzątkami w dodatku mądrymi

   Usuń
 4. Załozy nowy profil i będzie działać, krzecież chodzi o kasę a nie o POLSKE I POLAKÓW.

  OdpowiedzUsuń
 5. Srutututu własnie byłem na stronie tej pani i wcalw nie jest zablokowana przez fb

  OdpowiedzUsuń
 6. jebac kurwe ,jebac!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz