Kompletna plątanina i samozaoranie Wałęsy! Nawet Olejnik go wyśmiała po pytaniu czy mu wierzy!


Takie chaosu jaki wokół swojej osoby robi były prezydent Lech Wałęsa, to chyba nie jest w stanie wytworzyć. Mamy do czynienia z historycznymi wydarzeniami, a prezydent po prostu bredzi!Inaczej nie możemy nazwać jego postępowania i słów wypowiadanych w wywiadach.

Po pierwsze słuchaliśmy w poniedziałek kilka jego wypowiedzi i wywiadów i prawie zawsze mówi coś innego, choć oczywiście ma kilka tematów, która spajają jego wersję w całość. Jednak gdy wchodzi się w ich szczegóły, to co wywiad Wałęsa zmienia wersje.

Tak było w kwestii totolotka, tak było gdy był pytany czy coś kiedyś podpisywał czy nie i w wielu innych przypadkach.

W rozmowie z Moniką Olejnik, którą puściło TVN24 było podobnie w kwestii swoich zarobków. Raz Wałęsa mówi, że jest bogaty dlatego w totolotka teraz nie wygrywa, ale jak był biedny i potrzebował, to wygrywał cały czas. Innym razem gdy mówi o wicepremierze Mateuszu Morawieckim, który w jego ocenie jest bogaczem, dowodzi, że przecież on nic nie ma...W rozmowie Wałęsa mówi coś, co w naszej ocenie jest niedopuszczalne, a dokładniej o SB-eckich patriotach... Jak ktoś, kto służył Moskwie, gnębił Polaków, wsadzał ich do więzienia mógł być patriotą?

Być może nie nam dokonywać takiej oceny. Być może Wałęsa wie więcej niż my. Ale czy wszyscy inni jego koledzy mogą kłamać i mylić się, a tylko on może mieć rację?

Znamienna jest końcówka tej rozmowy i reakcja Monika Olejnik po pytaniu Wałęsy „czy mi pani wierzy?”...


Komentarze

  1. Wałęsa z Matką Boską w Klapie??!!😂😁

    OdpowiedzUsuń
  2. Boże i ktoś taki był naszym prezydentem ?? Stare, ale nabiera nowego znaczenia...dlaczego Wałęsa nosi Matkę Boską w klapie ...bo Matka Boska do Jerozolimy wjechała na ośle. Mógł by się przyznać i po sprawie, a nie iść w zaparte jak go SB uczyła

    OdpowiedzUsuń
  3. To miejscowy glupek jest. A poza tym sprawdzajcie pisownie zanim dodacie artykul bo az sie czytac nie chce.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz