Kolejna wpadka Petru! Tym razem ręce opadły Monice Olejnik


Pamiętacie jak internet śmiał się z Ryszarda Petru, po tym jak lider Nowoczesnej nazwał brytyjskiego premiera Davida Camerona „Kamerunem”? Teraz sprawa wraca...Nieco o sprawie przeczytacie TUTAJ

Petru twierdzi, że Brytyjczycy nazwisko „Cameron” wymawiają „Kamerun”. Wyśmiała go z tego powodu Monika Olejnik u której lider Nowoczesnej gościł w piątek w Radiu Zet.

Gdy dziennikarka wytknęła mu, że wszyscy nabijają się z niego za nazwanie Davida Camerona "Kamerunem", Petru nie krył oburzenia:

– To źle świadczy o tych, co się nabijają. (...) Po angielsku czyta się bardziej przez u albo przez nieme u" - tłumaczył, ale to nie przekonało Olejnik, która stwierdziła, że przez tego typu deklaracje jest on obiektem żartów.

Więc posłuchajmy Brytyjczyków (około 1.00)I jak? Słyszeliście gdzieś „Kamerun”?Komentarze

 1. "Kejmron" ok, ale nie "Kamerun". xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Kamer(o/e)n ; (o/e) dzwięk pomiędzu oo i e

  OdpowiedzUsuń
 3. [kam'ron] słychać wyraźnie fonetykę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja słyszałem Kamerun, to był 1982 rok, mundial w Hiszpanii i w naszej grupie Włochy,Peri i Kamerun. Może o to chodziło Petru Rysiowi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mogłoby pasować!!! Pamiętam ten mundial .

   Usuń
  2. Ani Włochy, ani Peru, tylko Polska i Kamerun

   Usuń
 5. Są aplikacje typu text to speech, można ustawić na powolne, wyraźniejsze czytanie, slow: http://www.fromtexttospeech.com/output/0101648001456593073/10896829.mp3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. możesz podać inny adres ,tego nie może odnależć

   Usuń
 6. Jestem stanowczym przeciwnikiem postulatow petru i nowoczesnej, ale uwazam ze szkoda czasu skupiac uwage na takich pierdołach...(przypomnijcie sobie wpadki kaczynskich i to po polsku)

  OdpowiedzUsuń
 7. Petru to ciemniak. Nie wie jak ma zablysnac to pieprzy trzy po trzy.

  OdpowiedzUsuń
 8. No tak a jego nazwisko bedzie sie teraz pisac Petroo .... i po sprawie. Ale, dobrze nam z tym jego prostactwem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Głupota tego gościa kompromituje go na każdym kroku Jeszcze tak trochę i notowania Swetru i jego 28 posłów - osłów spadnie do granicy błędu statystycznego czyli +-2%. Póki co możemy się z niego pośmiać m.in. o tym jak utworzył Święto 6 Królów (a dzieci posłał do szkoły katolickiej)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz