Janusz Korwin-Mikke spluwa w Sejmie gdy mówi o programie Nowoczesnej!


Myśleliście, że Janusz Korwin-Mikke niczym was nie może zaskoczyć? Udowadniamy jak bardzo mogliście się mylić :)Fani Korwina doskonale wiedzą, że jest on przeciwnikiem socjalnego programu 500+ oferowanego przez rząd I choć nam osobiście program się podoba, to nie odmawiamy nikomu prawa do posiadania własnego zdania.

Janusz Korwin-Mikke oczywiście jak każdy wolnościowiec uważa inaczej. Cały czas program PiS krytykował lider Nowoczesnej Ryszard Petru, aż naglę zdanie zmienił po tym jak Grzegorz Schetyna i jego Platforma Obywatelska stwierdzili, że pieniądze należą się na każde dziecko.

Europoseł zorganizował konferencję w Sejmie w tej sprawie. Jego reakcja i komentarz są bezcenne!

A jakie jest wasze zdanie? PiS ma dobry pomysł i plan?Komentarze

 1. Ten program to złodziejstwo a nowoczesna to najwieksi zlodzieje i populisci

  OdpowiedzUsuń
 2. Można ten program potraktować jako rekompensata dla zwykłych obywateli za złodziejską prywatyzację majątku Polski na rzecz podmiotów zagranicznych przez tzw, liberałów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rekompensatę ? O czym Ty człowieku piszesz ? Przecież te pićset jest z Twoich podatków, które po nakarmieniu urzędników w małej części wracają.

   Usuń
 3. Tylko ludziom zbliżonym poziomem intelektualnym do ameby może podobać się program rozdawania zabranych wcześniej pieniędzy... szkoda słów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te pićset i tak wróci do budżetu w formie podatków , czy wydane na alkohol , papierosy , paliwo czy pampersy a niektóre dzieci przestaną przymierać głodem.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz