Jaka piękna katastrofa! Marian Kowalski totalnie masakruje bezradnego posła PO!


Jaka piękna katastrofa! Tyle można napisać o wymianie zdań, jaka miała miejsce na antenie TVP Info, pomiędzy liderem Narodowców RP Marianem Kowalskim, a posłem PO, tym którego oficjalnie poparł Bronisław Komorowski, czyli Michałem Szczerbą.Panowie rozmawiali o m.in. Lechu Wałęsie, ale również o innych sprawach jak zagrożona demokracja. Michał Szczerba miał kłopoty z odpowiedzią na bezlitosne uderzenie Kowalskiego, który stwierdził, że politycy PO nie potrafią sobie poradzić z porażką. Mówił coś o odpowiedzialności za kraj, o przestrzeganie konstytucji itd. Szczerba przekonywał, że ludzie wychodzą na marsze KOD bo troszczą się o kraj.

Ale to było dla wprowadzenia. Następnie mówiono o przeszłości Lecha Wałęsy.

– KOD popełnił błąd kardynalny, biorąc Lecha Wałęsę za ikonę swojego protestu – mówił Kowalski i podkreślił, że „pan poseł z PO jest reprezentantem ludzi, którzy nie potrafią żyć z własnej pracy, dlatego muszą być posłami lub ministrami”. Słowa te wyprowadził z równowagi Michała Szczerbę.

– To jest kwik z powodu utraconego koryta – dodawał dalej do pieca Marian Kowalski.Szczerba cały czas grzecznie siedział i słuchał. Ale końcu była jego pora na wypowiedź. Najpierw zrobił dziwną minę, wziął oddech i stwierdził:

– Ja nie wiem z czego pan Kowalski żyje, a żyję z uposażenia poselskiego – mówił Szczerba, ale Kowalski przerwał mu, chcąc powiedzieć za co żyje.

– Mnie to nie interesuje i widzów również – odpowiedział Szczerba i tym zrobił największy błąd w rozmowie, bowiem Marian Kowalski przy pierwszej okazji strzelił:

– Was nie obchodzi za co żyją Polacy – mówił lider Narodowców RP.

Oglądajcie całą wymianę zdań, bo warto:
I czy kogoś jeszcze dziwi, że zmiany w mediach opozycji się nie podobają? Skoro częstym gościem TVP Info jest Marian Kowalski, który wprost mówi jak jest, to jak oni mają być zadowoleni?Komentarze

 1. gdzie te miazgi ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy posłuchać.. poziom okularnika a poziom Mariana to przepaść. Okularnik nie wie co mówi :F on nie ogląda jego to nie interesuje...żenujące

   Usuń
 2. Brakło ostatniego komentarza Mariana

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerba gada i gada i gada, a Marianowi czasu do wypowiedzi mało daliście !!

  OdpowiedzUsuń
 4. mialy byc zmiany w TVP. a tutaj widze nadal tvn-owskie metody, dla PO myjowego 80 % czasu ,dla Pana Kowalskiego 20

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pana? Zwykłe hamidło które potrafi tylko obrażać innych. Lump na usługach pisu. Ten "PAN" powiedział lub zrobił kiedykolwiek coś mądrego? Potrafi tylko obrażać to jest jego iloraz inteligencji.

   Usuń
  2. Pana? Zwykłe hamidło które potrafi tylko obrażać innych. Lump na usługach pisu. Ten "PAN" powiedział lub zrobił kiedykolwiek coś mądrego? Potrafi tylko obrażać to jest jego iloraz inteligencji.

   Usuń
  3. Anonimowy tęczowy antypolaku, jeśli nie wiesz co Kowalski zrobił to nie kłap dziobek. A żebyś nie musiał googlować wiedzy jak to robią tumany nie dotykające w życiu książki to powinno ci wystarczyć, że w przeciwieństwie do POwców NIE OKRADAŁ POLSKI, NIE ROZBRAJAŁ POLSKI, NIE OCZERNIAŁ POLSKI, NIE PLUŁ NA POLSKĘ ZA GRANICĄ, NIE CHCIAŁ MUZOLSKIEJ FALI MORDERCÓW i NIE DZIAŁAŁ Z TUSKIEM WPROWADZAJĄC PROJEKT BALCEROWICZA ODNOŚNIE OFE W KTÓRYM POMAGAŁ PETRU JAKO DORADCA. Więc wracaj wylizać koryto bo te resztki to wszystko co cie czeka przez lata prawdziwego RZĄDU POLSKIEGO. Kradniesz= nie żresz.

   Usuń
  4. Nic dodać. Super komentarz:)

   Usuń
  5. śmierdzę przepoconymi stringami walesy i mastką kijowskiego

   Usuń
 5. Przecieczcież afera z teczką Bolka to AS wyjęty z rękawa PO i Nowoczesnej ludzie wszystko kupią.

  OdpowiedzUsuń
 6. Platforma to już jest "TRUP" a najgorsze jest to ze oni nie potrafią pogodzić sie z porażką! weźcie sie panowie lepiej za uczciwą pracę bo życie na koszt podatnika sie kończy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pozamykać tych wszystkich złodzieji z PO!!! Co oni zrobili przez 8 lat dla zwykłych obywateli? NIC!!! WYP...LAĆ OD KORYTA!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdzież ta "totalna masakra" ? No chyba że chodziło o wypowiedź posła, który powiedział, iż pana Kowalskiego zweryfikowali wyborcy i nie był to zbyt optymistyczny rezultat :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze lepiej niz Kowalskiego wyrobrcy zweryfikowali PO - dla nich to jeszcze mniej optymistyczny rezutlat. Nawet prowadzacy program zaoral tego idiote z PO.

   Usuń
  2. swiete slowa PO to zaklamane swinie zlodzieje i zdrajcy rozliczaja kogos za 100 dni a siebie za 8 lat nie rozliczyli za tyle afer co zrobili

   Usuń
  3. No Szczerba 4919 głosów w parlamentarnych, kowalski 77630 głosów w prezydenckich, rzeczywiście bardzo zaorał Kowalskiemu...

   Usuń
 9. Kowalski jesteś niewiarygodny. Mówisz o kwiku o korytach a tak naprawdę pchasz się do pisowskiego koryta bo chcesz tam kwiczeć. Według Ciebie to wszystko co robi PiS jest ok? :-) przyznaje się że wlazisz w d... prezesowi bo chcesz albo już wykroiłeś sobie kawałek z tego tortu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamilcz idioto.....poczytaj trochę książek a nie GW

   Usuń
  2. Akurat opinię o kowalskim wyrobiłem sobie słuchając i Czytając jego wypowiedzi. Wniosek? Kowalski- hejterem pisu.Gdyby było inaczej jechał by po wszystkich złodziejach. Nie dopchał się do koryta z po psl to może z pisem? :-)

   Usuń
 10. Sorry ale ten szczerba gada i gada i nic z tego nie wynika. Szkoda, że czas antenowy tak niesprawiedliwie dzielicie. Żal.

  OdpowiedzUsuń
 11. Polacy!Chodu z tego KODu !

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz