Smutny koniec? Brutalne słowa niemieckiego psychiatry o kanclerz Merkel: „Postradała zmysły"


Kanclerz Niemiec Angela Merkel, która przez długie lata była wzorem dla wielu polityków i symbolem silnych i dobrych rządów, w czasie jednego roku z powodu swoich decyzji związanych z kryzysem imigracyjnym, stała się nie tylko mało wiarygodna dla partnerów politycznych, ale również coraz więcej osób uznają jej zachowanie za szalone...Niewątpliwie Merkel traci swoich sojuszników w Europie. W ubiegły weekend publicysta dziennika „Die Welt” pisał o „samotnej Merkel”.


Jej ugrupowanie cały czas traci poparcie, głównie na rzecz anty-islamskiej partii AfD. Ale również pojawia się na temat Merkel coraz więcej krytycznych materiałów w prasie, która zawsze trzymała jej stronę.

Oto znany i ceniony w Niemczech psychoanalityk i psychiatra Hans-Joachim Maaz dowodzi na łamach portalu informacyjnego „The Hufftington Post", iz Merkel po prostu „postradała zmysły". Cytaty przytacza serwis fakt.pl:

Kanclerz przecenia samą siebie, straciła poczucie rzeczywistości, wierzy w sztucznie nadmuchany przez siebie własny wizerunek, a jej zachowanie i polityka są „całkowicie irracjonalne – twierdzi Maaz.Lekarz dodaje że Merkel jest „niebezpieczeństwem dla Niemiec".

– Wkrótce dojdzie do psychicznego załamania szefowej rządu – ostrzega.

Merkel jednak wciąż broni swojej polityki. Czy może ona doprowadzić ją do załamania? Nie możemy nawet sobie wyobrazić co czuje człowiek poddany tak wielkiej presji i krytyce. Człowiek – polityk, który upada naprawdę z samego szczytu...10 komentarzy:

 1. Mole zlego poczatki lecz koniec zalosny,walczy jeszcze dzisiaj,nie doczeka do wiosny !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Załamanie to ona może przejść najwyżej psychiczne, a nie psychiatryczne. Z resztą się zgadzam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieracjonalność decyzji widać było już od kilku lat. Gdyby była przy zdrowych zmysłach nie ściągnęłaby Tuska do Brukseli.Obydwoje reprezentują podobny poziom intelektualny. Tusk rzucił Polskę na kolana a Angela rzuci Niemcy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hitler sobie w głowę strzelił...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak kończą szaleńcy!!!

   Usuń
  2. Hitler żyje, pracuje w Bangladeszu. Flagi szyje, trzeciej rzeszy.

   Usuń
 5. Jest smiertelnie niebezpieczna nie tylko dla Niemiec ale dlacałego kontynentu europejskiego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przecież to masoni, czego my oczekujemy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba zarazila ta psychoza innych ,przywodcow' przyglupcow Europy.zakazna choroba umyslowa. Skutki uboczne : faszyzujacy komunizm, multikulturalizm, masowy najazd wampirowatych amoralnych mlodziankow, zanik instynktu przetrwania gatunku i zachowania zycia. Dodaj swinska grype i inne plagi tropikalne i homoseksualne , to Polska Filharmonia moze zaczac grac requiem . Dobrze ze panowie Kaczynscy ten od muzyki i ten od polityki tego nie dozyli. Swiec Panie...

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam nadzieje że jej polityczny koniec jest bliski ...razem z jej pupilkiem Tuskiem skończą marnie

  OdpowiedzUsuń