Skąd oni ich biorą! Poseł Nowoczesnej porównał Polaków do imigrantów czekających na socjal!


Takiego stwierdzenia w tej kadencji Sejmu jeszcze nikt Polakom nie zaserwował. Owszem – posłowie Nowoczesnej na czele z ich liderem Ryszardem Petru fundują nam kabaret. Ale co innego jest się śmiać z braku ich wiedzy i pomyłek, a co innego słuchać obraźliwe stwierdzenia...


Oberwało się Polakom, którzy z uwagi na ciężką sytuacją ekonomiczną w Polsce, zdecydowali się wyjechać za chlebem za granice. Ale dla posła Nowoczesnej Michała Stasińskiego to najwidoczniej same lenie...

Kampania wyborcza została wykorzystana do wywołanie wielu upiorów. Ksenofobii w dużym stopniu upiorów rasizmu i niestety te upiory cały czas funkcjonują – mówił poseł Michał Stasiński.

Polityk” w swojej wypowiedzi stwierdził, że Polacy są narodem migrantów, a wszędzie gdzie docierają domagają się równego traktowania.

– Ale w drugą stronę to nie działa – mówił poseł, dając jasno do zrozumienia, że porównuje nas – Polaków – do imigrantów docierających właśnie do Europy i domagających się świadczeń socjalnych.


Na filmie mogliśmy zauważyć szybko i dobrą ripostę posła PiS Dominika Tarczyńskiego, który podkreślił, że z ust żadnego polskiego polityka – nigdy – nie padły takie słowa...Żaden z polskich migrantów ekonomicznych nigdy nie domagał się bezpłatnych prostytutek, nie chciał bezpłatnego mieszkania, nie oczekuje socjalu, ale ciężko pracuje – mówił poseł PiS.

Mamy wielką nadzieję, że wyborcy – nawet Nowoczesnej – przejrzą na oczy i podczas kolejnych wyborów, dwa razy się zastanowią, zanim pod pierwszym lepszym nazwiskiem na liście wyborczej oddadzą swój głos...


  

Komentarze

 1. "Mamy wielką nadzieję, że wyborcy – nawet Nowoczesnej – przejrzą na oczy"

  Jak Pan myśli, ilu takich ogląda to co mówią? Ilu zastanawia się nad wyborem? Złudne nadzieje. A prawda jest taka że nie ma kogo wybrać by było dobrze. I tak, mam na myśli każdą stronę. PiS źle, PO/Nowoczesna tragicznie, KorWin mimo że wybija się ponad tym mułem też ma kilka strasznych pomysłów, Kukiz może i pokazuje się z dobrej strony ale bądźmy realistami. Poza kilkoma trafnymi decyzjami po chwili zostałoby nic, bo nie należy tylko szukać zmian ale również kontynuować to co jest tu i teraz. A tutaj może być gorzej.

  OdpowiedzUsuń
 2. glupich nie sieja ,sami sie rodza tak NOWOCZESNIE glupio gadaja i tubylcow polsko jezycznych"uswiadamiaja"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie to nowoczesne skoro ma konotacje Bronkowo-WSIowe czyli POkomunistycznożydowskie.POwinni nazywać się raczej archaiczną .

   Usuń
 3. Kim on jest ten Petru,powinien wiedziec ze to Zydzi byli,sa ,beda wiecznymi tulaczami.Z historia maja wielkie problemy.Skad maja pieniadze?

  OdpowiedzUsuń
 4. Gówniarz zasrany nigdzie nie był i wygaduje pierdoły - burak , nigdy nie tyrał na budowie za granicą i nawet nie wie jak cenieni są polscy budowlańcy. Polacy są najbardziej pracowitym narodem w Europie pod warunkiem że nie zarabiają na wegetacje egzystencjalną - jak w Polsce!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Swinski blondyn pojecia nie ma jak Polacy harują za grania i są doceniani,a ta Menda nie wiem czy nie ryza ma czelnosc pouczac jakim my sa narodem tfuu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy , prawdę wywaliłeś świńskiemu blondynowi między oczy.Łachudra nie ma pojęcia jacy Polacy są, pracowici i ambitni aby coś osiągnąć . Jak On śmie tak łżeć, po prostu brak mi słów !!

  OdpowiedzUsuń
 7. Oto jeszcze jeden cwaniak i kłamczuch kochający imigrantów islamskich bo ubolewa nad tym że nikt islamistów nie kocha i wytyka Polakom rasizm i ksenofobie a nie wie że imigranci islamscy to są najwięksi obok chazarów rasisci i ksenofoby żerujący na europejczykach. Nie pracują tylko knują i spiskują przeciwko zwykłym pracującym ciężko Europejczykom.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz