Samozaoranie Tomasza Lisa! Nawet jego czytelnicy nie chcą go dłużej oglądać!


Jak wszyscy doskonale wiemy Tomasz Lis zakończył już współprace z Telewizją Polską. W miniony poniedziałek wyemitowany został ostatni jego program.Oczywiście jak zwykle bardzo, ale to bardzo pluralistyczny, bo wśród gości byli sami przeciwnicy nowego rządu, tacy jak Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski czy Włodzimierz Cimoszewicz.

Publicysta jednak nie odpuszcza. Poinformował, że przenosi swój program do internetu, a dokładniej na portal onet.pl, który ma tego samego właściciela co tygodnik „Newsweek” w którym Lis jest redaktorem naczelnym.

Na portalu natemat.pl w którym udziały ma Lis postanowiono zorganizować specjalną ankietę, w której zapytano czytelników, czy będą publicystę oglądać w internecie...Odpowiedzi chyba nie ucieszyły Tomasza Lisa...

Jak widać rażąca jest liczba głosów negatywnych. Ale przecież dziennikarz sam sobie na taką opinię zapracował. Zastanawiamy się jednak, kto kupuje jego tygodnik, który jest jednym najlepiej sprzedawanych w na polskim rynku?

Istnieje również możliwość, że na negatywny wynik sondy wpłynęły głosy sympatyków PiS. Jednak czy, aż tak wielu z nich zapuszcza się na portal natemat.pl, aby czytać krytykujące ich partię teksty?


Komentarze

  1. Uczciwie powiem, że jak ktoś da linka do ankiety na podobny temat, to zazwyczaj głosuję i to bardzo z bardzo subiektywnych powodów.
    Ale wynik zaprezentowany w artykule jest oszałamiający.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz