Przemysław Babiarz nie wytrzymał! Na wizji zmasakrował dziennikarkę Newsweeka!


Telewizja Polska zmienia się powoli i choć my – prócz zwolnień – jakiś mocnych zmian nie widzimy, to chętnie podamy dalej piękne i mądre słowa dziennikarza sportowego Przemysława Babiarza.Dziennikarz nie wytrzymał bełkotu, wydawanego przez publicystkę „Newsweeka” Renatę Kim.

Pani Renata, to wyjątkowo lewicująca osoba. W ostatnim czasie głośno się o niej zrobiło, po tym jak z pełną powagą stwierdziła, że gwałty na kobietach w Niemczech, są pewną ceną za chęć niesienia pomocy... Może pani Renata zgłosi się na ochotnika?

Ale do rzeczy...

Ciekawa sytuacja wynikła w programie „Świat się kręci”. Gdy Renata kim prawiła swoje lewicowe racje, dziennikarz sportowy nie wytrzymał i powiedział:

To krótka pamięć - ten sposób myślenia - urodziliśmy się wczoraj!? Nie pamiętamy, jak wyrzucano dziennikarzy parę lat temu, jak manipulowano TK w maju… Wtedy KE nie pochylała się z troską, a dziś się pochyla… — mówił dziennikarz redakcji sportowej TVP.

Przemysław Babiarz dodawał:

Różnica jest taka - nie polega na tym, że mamy spór niemiecko-polski, ale czy mamy poglądy lewicowo-liberalne czy konserwatywne. O to chodzi! Politycy niemieccy z konserwatywnej opcji bardzo podobnie do polityków PIS widzą ten problem. To różnica ideologiczna — podkreślił do zdziwionej Kim.

Z pewnością publicystka „Newsweeka” nie spodziewała się takiej riposty, zwłaszcza, że była wyjątkowo trafna...


Komentarze

 1. Nie "obudziliśmy się wczoraj", a "urodziliśmy się wczoraj" :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. chciała bym nawiązac kontakt z panem Jackowskim

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Chciałabym" piszemy razem...

   Usuń
  2. nie piszemy rzaem bo i z kim mamy pisać piszemy łącznie a nie razem mądralo

   Usuń
  3. A mnie w szkole uczono że cząstkę "bym" można tak i tak. Ale wtedy nie było Google...

   Usuń
  4. oczywiście ze razem się pisze !!!

   Usuń
 3. "Jakichś", a nie "jakiś".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzyj do słownika zanim bzdurę napiszesz.

   Usuń
  2. Raczej to Panu, Panie Piotrze, przydałyby się korepetycje z języka polskiego...

   Usuń
  3. http://sjp.pwn.pl/szukaj/jaki%C5%9B.html

   raczej komentujący użytkownik ma rację

   Usuń
  4. Piotr Ziora
   ale się Pan ośmieszył, nie zazdroszczę.

   Usuń
  5. http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/jakis-i-jakichs;9023.html

   Usuń
 4. Wyjątkowo aroganckie babsko - godne swojej propagandowej gadzinówki, "Newsweeka" - nawet nie miała zamiaru udawać że respektuje zasady uczciwej dyskusji. Jej "latajaca" szczęka nie zatrzymała się ani na moment - równocześnie pomagała sobie ręką uciszając inaczej myślącego rozmówcę. Rozmowa z takimi nasłanymi "mainstreamowymi" kreaturami nie ma sensu - "plują jej w twarz - a ona, że deszcz pada.." Znamy to od lat i wystarczy... Nowy faszyzm Nowego Światowego Porządku i propagandowy terror ich medialnych landsknechtów na śmietnik historii!

  OdpowiedzUsuń
 5. jezykoznawcy sie znalezli chlopcy w rurkach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cholera, Tadeo czemu ja wszędzie Ciebie widzę....Barabasz.

   Usuń
 6. Panie Cezary, jako dziennikarz powinien Pan dbać o poprawność języka polskiego. Proszę się zlitować nad naszymi uszami i przerobić jeszcze raz program z zakresu liczebników porządkowych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Programu się nie przerabia. Faktycznie poziom ortografii dyskutantów niziutki.

   Usuń
 7. Jeżeli nie wiemy o co chodzi to chodzi o KASĘ (pieniądze) więcej tutaj :Warte głębszej analizy , może to wyjaśni dlaczego bogaci tego świata (globaliści) tak ostatnio na Polskę się gniewa . Rolnik tez nigdy nie chciał się pozbyć dojnej krowy ! czyżby Polska była jedną z takich krów ? https://www.facebook.com/RacjonalistaPL/photos/a.145252439365.112973.114368419365/10153382950869366/?type=3

  OdpowiedzUsuń
 8. Babiarz jest z Przemyśla.... Tam przypada 1 kościół i 6 ciu księży na 1 go mieszlanca ;) hahahaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a czy kościół dla kolaboranta z po-psl ma znaczenie ? lewakiem jesteś ? to zostaw to dla siebie .

   Usuń
  2. Babiarz........... to babiarz. Czy PiS to akceptuje?

   Usuń
 9. "Zamsakrował dziennikarke", "w punkt" "zaorane". Coś nowego pasowałoby wymyślić, bo słownik redaktorzyn ograniczy się do kilku słów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Trafiłem tu przypadkiem ale jestem na tej stronie ostatni raz. Widzę że strona i komentarze z brakiem obiektywizmu. To u twórców tej strony trzeba obalić głupotę. Wykorzystywanie słów niewątpliwie wielkiego Polaka - słabe. On bronił nas wszelkimi metodami ( nie do końca moralnymi) ale przed agresja z zewnątrz a aktualnie my musimy się bronić przed tym że 90% naszego społeczeństwa to prostaki bez krzty rozumu, obiektywizmu i honoru. Pozdrawiam Tomek J

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam ale o kim Pan mowi bo nie znalazlem w tekscie cytatu. moze mi cos umknelo.

   Usuń
  2. trafił nam się inteligent za punkty,dlatego zrozumienie kogokolwiek i czegokolwiek jest żenujące,ale to wśród "anonimów" jest bardzo częste podobnie jak ocena poprzednich rządów

   Usuń
 11. Gwalty to cena checi niesienia pomocy? No to moze Europejczycy powinni jeszcze bardziej "pomoc" tym pseudo "uchodzcom" podrzynajac sobie masowo gardla zeby "uchodzcy" mogli przejac domy, sklepy, firmy, farmy i wszystko inne. Bo przeciez oni "tacy biedni"!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz