Poseł Winnicki ustawia działacza PO! „Wolę ostrą dyskusję niż dać się zabić lub zgwałcić”


Poseł Robert Winnicki gościł w programie „Młodzież Kontra” i odpowiedział na ciekawe pytanie działacza młodzieżówki „Platformy Obywatelskiej”, który poruszył temat imigrantów.


Działacz „Młodych demokratów” zapytał o media – lewicowe i prawicowe – które w zależności od poglądów mają serwować swoim widzom zniekształcony obraz rzeczywistości dotyczącej uchodźców. Media lewicowe wybielają ich za bardzo, a prawicowe robią z nich dewiantów i zwierzęta.

Działacz dodał, że Ruch Narodowy „trochę” wpisuje się w ostrą prawicową narrację.

Robert Winnicki bardzo ciekawie odpowiada:

– Problem nie jest w imigrantach czy uchodźcach. Główny problem Europy, choćby dotyczący zamachu w Paryżu w listopadzie – na trzy dni przed zamachem mówiłem o tym – że Europa w związku z napływem tych setek tysięcy milionów ludzi będzie spływać krwią wojen etnicznych i rasowych (...) I to nie jest żadne proroctwo – to jest logika – podkreślił lider Ruchu Narodowego.


Dalej mówił:

– To jest temat, który będzie wałkowany przez całe pokolenie, gdyż jest to temat cywilizacyjny (…) Mamy do czynienia z regularną inwazją na Europę, która zmieni całą Europę Zachodnią w pobojowisko – stwierdził Winnicki.
Poseł klubu Kukiz'15 stwierdził również bardzo ciekawą rzecz:

– My jako Polska będziemy przyjmować uchodźców. Będą to rdzenni Anglicy, Belgowie, Francuzi uciekający do bezpiecznej Europy środkowej – stwierdził poseł.Komentarze

  1. Winnicki bardzo dobrze powiedział. Powinien też dodać, że w surach w koranie wyraźnie jest napisane czarno na białym, że muzułmanin ma prawo kłamać niewiernych w każdej kwestii, nawet wyznania, aby osiągnąć cel.Czyli: potępiać ataki, oddzielać się grubą kreską od swoich "braci", pić alkohol, jeść wieprzowinę itd.

    OdpowiedzUsuń
  2. Prosto,rzeczowo,w punkt..szacun P.Winnicki.

    OdpowiedzUsuń
  3. Prosto,rzeczowo,w punkt..szacun P.Winnicki.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz