Poseł Jaworski miażdży Nowoczesną i PO podczas debaty o budżecie! Wylicza wszystkie machloje Platformy


Tematem numer jeden podczas minionej już debaty budżetowej, było przyznanie 20 mln złotych dotacji na szkołę, którą prowadzi fundacja założona przez dyrektora Radia Maryja, o. Tadeusza Rydzyka.Z miejsca zaznaczamy – nie będziemy tej decyzji oceniać. Posiada ona swoich zwolenników i przeciwników – nawet w samym PiS – i można długo się sprzeczać na ten temat. Dobrze podczas debaty zachował się poseł PiS Andrzej Jaworski, który przypomniał głośno krzyczącej „skandal” opozycji, jak wcześniej rząd PO-PSL wydawał pieniądze:

Przypomnijcie sobie jak 300 mln złotych zostało wydanych na projekt „Polski Atom” (…) Przypomnijcie jak 120 mln złotych zostało wydanych przez rząd Donalda Tuska na reklamy w prasie z czego połowa poszła do „Gazety Wyborczej” – mówił Jaworski.


Ale mamy jeszcze jeden majstersztyk.

Gdybyście wy nie marnowali pieniędzy w poprzednich latach, ten budżet miałby większe możliwości (…) Kto wydał 100 mln złotych na niepotrzebne referendum? Za te 100 mln można było zrealizować całą masę inwestycji. Kto wydał 10 mln na promocję matematyki w prywatnej telewizji, kiedy można to było robić w telewizji publicznej? Kto wydał z budżetu sportu 5 mln zł na koncert, który budził wielkie kontrowersje (Madonny – red.) ? – wyliczał i wyliczał poseł Jaworski.Pięknie – jak to lubimy napisać – zaorane :)
Komentarze

 1. Bardzo trafnie Panie Jaworki! I teraz tylko mały szczegół!!! Żebyście wy nie wzięli przykładu ze złodziejskiej i niegospodarnej Platformy!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. W tym tkwi szczegół,wyliczać można wiele ale samemu trzeba dbać by nie trwonić pieniędzy podatników na koleżeńskie układziki!Tamci kradli włącznie z prezydentem poczekamy na obecnych,też później wyliczymy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są fakty! Nalezy wreszcie zamknąć gęby awanturnikom z PO/PSL i ich nowych wyznawców.

   Usuń
  2. To są fakty! Nalezy wreszcie zamknąć gęby awanturnikom z PO/PSL i ich nowych wyznawców.

   Usuń
 3. wy byliście pierwsi,Porozumienie Centrum,ile złupiło państwo?budynki,gazety,inne?

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Obecny rząd PiS musi zacząć przywracać standardy demokratyczne, które za rządów PO były w różnym stopniu w zaniku, co dostrzegła większość społeczeństwa polskiego.

  Wierchuszki „platformy” najwyraźniej próbuja zachować wpływy w Państwie.
  W której do więzienia wysyłali ludzi walczących z korupcją ?
  W której sędziowie byli do dyspozycji „władzy „

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspieramy polski rząd PiSu w walce z korupcją w Polsce.
  Każdy „ kto łamie prawo jest przestępcą !
  List Bogusława albo bezradność . Wzrastająca lawinowo w miarę zmniejszania czasu dzielącego nas od 25 października prorządowa medialna wrzawa nie jest już w stanie zagłuszyć fali narastającej frustracji, jaka ogarnia coraz szersze kręgi społeczeństwa, bezskutecznie próbującego od lat osiągnąć to, co zapisane jest w Konstytucji:
  Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny (art. 32).
  http://barwybezprawia.pl/2015/10/14/5348/
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
  https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8

  OdpowiedzUsuń
 6. Koniec łupienia Państwa i Obywateli przez NFZ, ZUS ,różne spółki państwe ,koniec przeżerania przez garnuszkowców nierobów budżetu państwa.
  Dosyć siedzenia w wypasionych fotelach Prezesów niech schodzą z piedestału i pogonią do pracy podwodnych i samych Siebie.
  Dosyć z pensjami z kosmosu.
  Basta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest dosyć okradanie w bezczelny haniebny sposób. To jest wysoce niemoralne.

   Usuń
  2. Nie wiedziałem, że to takie proste. Zakazać łupienia państwa na forum 'Obalamy głupotę'. I już, gotowe!

   Usuń
 7. Koniec łupienia Państwa i Obywateli przez NFZ, ZUS ,różne spółki państwe ,koniec przeżerania przez garnuszkowców nierobów budżetu państwa.
  Dosyć siedzenia w wypasionych fotelach Prezesów niech schodzą z piedestału i pogonią do pracy podwodnych i samych Siebie.
  Dosyć z pensjami z kosmosu.
  Basta

  OdpowiedzUsuń
 8. Do wyliczanki dorzućmy środki zdefraudowane przez PC:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz