Poseł Jakubiak miażdży Niemców! „Wcale nie chodzi o szczytne idee, ale o interesy gospodarcze na terenie Polski”


Nie życzymy sobie wtrącania się w sprawy polskie bez względu na intencje. O stan naszej demokracji zadbamy sami i nie potrzebujemy żadnej bratniej pomocy. Już raz takiej bratniej pomocy nam udzielono! — powiedział w Sejmie Marek Jakubiak, poseł Kukiz'15, który doskonale zna się na interesach i możemy mieć pewność, że wie co mówi.I ma rację! Zobaczcie ile Niemcy w Polsce zarabiają!

Jakubiak – poseł i właściciel Browaru Ciechan – mówi również o donosicielach, którzy robią wszystko, aby Polskę osłabić i ośmieszyć:

Jesteśmy zdania, że każdy polityk, niezależnie od opcji politycznej, wzywający kraje ościenne do jakiejkolwiek reakcji w wewnętrzne sprawy Polski, działa przeciwko polskiej racji stanu. Klub Kukiz’15 z całą mocą podkreśla, że w stosunkach międzynarodowych rząd Rzeczypospolitej Polskiej powinien prowadzić politykę podniesionej głowy — mówił poseł Jakubiak.Jeżeli ktoś nie oglądał wystąpienia, lub nie oglądał całego, to podajemy jeszcze jeden ciekawy cytat posła:– W relacjach z Polską Niemcom wcale nie chodzi o szczytne idee, a jedynie o interesy gospodarcze na terenie Polski i gigantyczne zyski transferowane z naszego kraju. Wreszcie to trzeba powiedzieć. Niemieckie interesy istnieją praktycznie w każdej przestrzeni życia gospodarczego w Polsce. I tu mamy przesłanie dla Niemców: Nie lękajcie się! Jeśli będziecie płacić podatki w Polsce to tylko takie, jakie płaca Polacy! — skwitował Jakubiak.

Prawda, że piękne i mądre słowa posła, biznesmena, patrioty Marka Jakubiaka?

PS. Zauważcie, że poseł prawie cały czas patrzy w stronę posłów PO-PSL-Nowoczesnej... :)Komentarze

  1. ZGADZAM SIE Z TYM PANEM W 100 PROCENTACH ,BRAWO ZA ODWAŻNA I PRAWDZIWA WYPOWIEDZ:)

    OdpowiedzUsuń
  2. zgadzam sie w każdym zdaniu przecinku i kropce!
    Nic dodać nic ująć!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz