Posłanka Kukiz'15 bez pardonu masakruje posłankę PO ws. Unii Europejskiej!


Lubimy takie krótkie i konkretne filmiki, pokazujące całą prawdę o wiedzy i zdolnościach niektórych polityków.Oto jeden z nich.

Kinga Gajewska z Platformy Obywatelskiej oraz Elżbieta Borowska z Kukiz’15 gościły na antenie TVN24. Rozmowa dotyczyła Unii Europejskiej i pani Gajewska starała się udowodnić wszystkim, jak bardzo powinniśmy być wdzięczni Brukseli, że wypłaca nam pieniądze w postaci dotacji...

Łaski nie robi! (…) Polska też daje pieniądze do Unii, daje cały kapitał społeczny, Polacy ciężko pracują na kapitał innych krajów, więc tutaj ma być traktowanie partnerskie, a to traktowanie partnerskie nie było przez wiele lat – podkreśla posłanka Kukiz'15.
Oczywiście posłanka PO nie mogła się zgodzić, więc podkreśliła, że Polska w Unii Europejskiej ma silny głos...

– Efektem tego silnego głosu był Nord Stream – odparła Borowska.Elżbieta Borowska (Kukiz '15) vs. Kinga Gajewska (PO). Thug life na dzień dobry :)"Polska ma silny głos w Europie? Tak, a efektem tego silnego głosu jest Nordstream" ;)
Posted by Kukiz '15 on 24 stycznia 2016

To nie pierwszy raz kiedy poseł Borowska celnie kogoś punktuje. Na samym początku kadencji Sejmu pięknie „wyprostowała” dziennikarza TVN24.
Komentarze

 1. I bardzo dobrze peło orane raz za razem orane musi być ciągle i końca nie widać, nie widać hahahaha

  OdpowiedzUsuń
 2. WTF co?????????

  OdpowiedzUsuń
 3. Tacy powinni być posłowie, nie lizać tyłki tylko walczyć

  OdpowiedzUsuń
 4. T TAKIE POLANKI WALCZYLISMY. ZORIENTOWANA W SYTUACJI POLITYCZNEJ. CIETA RYPOSTA NA WYUCZONE DIALOGI RODEM Z PRL....BRAWO

  OdpowiedzUsuń
 5. Do tych półinteligentów z PO to już sił brakuje .Lepiej niech się nie odzywają bo za każdym razem ...kompromitacja

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz