Mocne! Max Kolono ujawnia perfidne przekłamanie TVN24 na temat premier Szydło!


Dziennikarz Mariusz Max kolonko w piątek wypuścił na swój kanał kolejny – bardzo trafny – materiał dotyczący debaty, jaka odbyła się na temat Polski w Parlamencie Europejskim.Większość z nas zapamięta z materiału ostrą krytykę unijnych władz, oraz tego rozczochranego Belga, który jest trzeci, albo nawet czwartym unijnym garniturem. My pragniemy wybić z tego filmu zupełnie inny – również ciekawy i szokujący wątek.

Jak się robi manipulację w Polsce? Max to pokazuje:

– Czytam w internecie TVN24 i tam jest napisane jakie są „echa” debaty PE (…) i czytam, że jest tam dziennik „Wall Street Journal”. Więc myślę zaraz – to jest poważna gazeta, znam ją, więc co oni tam piszą – mówi Max Kolonko i przytacza cytat z TVN24, które miało cytować „WSJ” w taki sposób, alby napisać źle o premier Szydło!

Max poszedł więc do kiosku i kupił gazetę! Co się okazało? Ano w „Wall Street Journal” było coś zupełnie innego!

– Kupiłem gazetę i przeczytałem w niej, że było tam napisane, że premier Szydło straciła cierpliwość po tym jak ktoś powiedział, że państwo polskie jest państwem nacjonalistycznym – dodaje Max.

Dla niecierpliwych polecamy od 14.00 minuty :)


Co można powiedzieć o tym sposobie manipulacji?W naszej ocenie redakcja myśli, że nikt, albo prawie nikt nie doczyta w amerykańskiej gazecie jaka jest prawda. Dlatego na oślep „cytuje” tak, jak tego potrzebuje.

Smutna i słabe...Komentarze

 1. Wspaniale,jak zwykle!

  OdpowiedzUsuń
 2. Co tu gadac, to tylko "oszukancze tvn24" i wszystko jasne!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pan Kolonko od czasu wyborów bardzo stracił na obiektywiźmie, sądżę, że "wakat" po Lisie tak "wyostrzył" spostrzeganie tego co dzieje się w Polsce. Media publicze (narodowe) są skierowane na PISowski target stąd ton i staranie by wejść w łaski. POLITYKA ZAWSZE UPAPRA, DZIENNIKARZA TEŻ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może masz rację, jednak byłbyś bardziej wiarygodny gdybyś przypomniał nam jakąś zakłamaną wiadomość nagraną przez Pana Kolonko.

   Usuń
  2. Po Lisie został tylko smród propagandy i uszczerbek w budżecie. Lis zarabia u Niemca w TVP dorabiał.

   Usuń
  3. Po Lisie smród, dziura w budżecie, Lis zarabia u Niemca, Max ma zawsze rację, Kursky Jacek nie wie co to wazelina, pierwszy rottweiler RP - odnowionej RP, takiej bogatej nagle i nie w ruinie. Nikt nie ma racji, tylko media z ramienia spółki Fratria są szczere, choć mają za sobą decydentów ze SKOK'ów. Petru uczył się historii od GRU.

   Jednymi słowy - Joseph Goebbels, byłby dumy z takiej propagandy, siania jadu w Polskim społeczeństwie, i wzięcia na bary zasady, iż kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą. A biedni ludzie z Polski, kupują takie zasmarkane głodne kawałki dziennikarzynek, jednych w niełasce, innych jeszcze w łasce. Zamiast wziąć się za bary z rzeczywistą, wiarygodną informacją. Złapią coś w locie, i piszą pod przykrywką Anonima - śmieci na portalach wszelakich. Wiedza, w naszym społeczeństwie idzie tak na bakier z rzeczywistością, że później głosuje się za 6 tys zł od drugiego dziecka ...

   Usuń
  4. Pier..isz towarzyszu

   Usuń
 4. Widzę że straciłeś obiektywizm i zaczynasz ujadać jak cała reszta pis-U. A tak Ciebie lubiłem. Jak nie wie się co powiedzieć to zawsze się szczeka i obraża jak cały pis.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. napisał-aś/-eś " Jak nie wie się co powiedzieć to zawsze się szczeka i obraża "
   trafne spostrzeżenie jednak szczekanie z każdej zagrody słychać

   Usuń
  2. no wlasnie szczekasz to ty anonimowy nawet nie stac ciebie przyznac sie kim jestes????? boicie sie calej prawdy u a Max mowi prawde jak bylo bo ogladalam wszystkie wystapienia wszystkich opanujcie sie w koncu bo to wam nic nie da a polski chleb bedziesz chcial jesc

   Usuń
 5. Rozumiem , że amerykańska gazeta ma patent na prawdę !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chodzi o to kto ma patent tylko o to jak się kogoś cytuje, tu: przeinacza. A cytować czy przeinaczać można dowolną treść.

   Usuń
 6. brawo Max, szkoda, że debile nie rozumieją.... brawo Beata !!! Polacy są z Ciebie dumni

  OdpowiedzUsuń
 7. klap geba co chcesz... roboty i tak w TVP nie dostaniesz..

  OdpowiedzUsuń
 8. polski duch ,będzie trwał a zdrajcom pohańbienie niech przyjdzie

  OdpowiedzUsuń
 9. Przerażona jestem Pana osobą.

  OdpowiedzUsuń
 10. Oszukancza wsza z USA przytocz cały artykuł
  .!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedyś lubiłam Pana i Pana komentarze,ale teraz nie wiem co człowieku pleciesz,cos sie z Panem dzieje nie tak,,to tak,jak sie tutaj nie mieszka a z daleka wszystko wyglada inaczej...
  adio...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. plecieniem nazywasz mowienie prawdy?,kazdy normalny czlowiek dąży do prawdy bo to jedyna sluszna droga

   Usuń
  2. O jakiej prawdzie tu mowa,to tylko walka o kasę -kasa Misiu kasa....reszta się nie liczy kto kogo opluje.

   Usuń
 12. co to za idiota ten anonimowy on ma kompletnego bzika.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wspieramy polski rząd PiSu w walce z korupcją w Polsce.
  Obecny rząd PiS musi zacząć przywracać standardy demokratyczne, które za rządów PO były w różnym stopniu w zaniku, co dostrzegła większość społeczeństwa polskiego.
  „Sowiecki sąd do Sowieckiego Sojuza”
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/

  OdpowiedzUsuń
 14. Ludzie wznieście się nad swe sympatie i interesy polityczne i zobaczcie jaką krzywdę robicie Polsce. Czy z Pisu czy z Po, każdemu kraj na sercu leżeć powinien, a nie służyć do wycierania dupy. Max i love you.

  OdpowiedzUsuń
 15. Bzdury jak zwykle. Pokaż proszę zdjęcie artykułu, ale tak żeby można było przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dobrze że Pan istnieje i przeciętnym ludziom może jasno wytłumaczyć tę ogólna polityke, może częsc narodu wkońcu się oświeci.

  OdpowiedzUsuń
 17. no tak kolejny rozdział o tym jak to znów wszyscy atakują Pis , no tak

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz