Kukiz zaorał Wałęsę ws. debaty: „O 26 lat za późno. Nie trzeba było czekać aż pańska teczka spłonie”


Były prezydent Lech Wałęsa poinformował, że dość ma już pomówień dotyczących jego agenturalnej przeszłości i chce debatować z każdym podczas spotkania, które ma zorganizować gdański oddział IPN.


Pomysł ciekawy. Są historycy (prof. Cenckiewicz), którzy twierdzą, że Lech Wałęsa nie ma żadnych dowodów, wręcz przeciwnie. Kwity które posiada Wałęsa to fałszywki.

Swoją – ciekawą – odpowiedź wyraził za pośrednictwem Facebooka Paweł Kukiz:

– O 26 lat za późno, panie prezydencie. Brak dekomunizacji i „gruba kreska” doprowadziły do systemu „hakowego” w Polsce. Do systemu opartego na szantażu, na wszechwładzy tych, którzy byli dysponentami teczek — napisał na Facebooku.

Poseł dodał:

– Nie trzeba było czekać aż pańska spłonie albo zjedzą ją mole. To dzięki panu, Mazowieckiemu i innym Michnikom mamy dziś w Polsce partiokrację i skłócone rodziny. O 26 lat za późno, Panie o Wielu Imionach – czytamy.

Jak to się ładnie mówi: szach-mat.Komentarze

 1. Ileś prawdy jest w wypowiedzi P.Kukiza a Wałęsa?Widać już od początku było,że nie znał przysłowia"kto mieczem wojuje ten od miecza ginie!"ale On uparcie twierdził,że "niechcem ale muszem"Bolek jeden!!niczym Miś Kolabor!

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Wałesa, nikt i nic panu nie pomoże. Wszystkich nas czeka sprawiedliwość Boska. Teraz nawet nie wypada "trząść portkami" i trzeba przyjąć "na klatę" PRAWDE, KIM JESTEM. Zwyciestwo ŚWIATŁA <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Panu Wałęsie dedykuję:I STO KONI NIE NAROBI CO KONFIDENT MICHAŁ BONI.

  OdpowiedzUsuń
 4. BRAWO PANIE PAWLE PRAWDA KOLE W OCZY ALE JEST JESZCZE JEDNO POWIEDZENIE -PLUJ ŚWINI W OCZY A ONA MÓWI ŻE CIEPŁY DESZCZ Z NIEBA PADA TEN WAŁĘSA TO CZŁOWIEK BEZ HONORU I AMBICJI CZEGO ON OCZEKUJE ????? MYSLI ZE MY POLACY UWIERZYMY W JEGO GŁUPOTY -PANIE WAŁĘSA OTWORZYŁY SIE NAM POLAKOM SZEROKO OCZY

  OdpowiedzUsuń
 5. niech jedzie z komorem promowac do moskwy cinkciarza pl..tam znajdzie swoja autetyczna teczke.
  jaka kompromitacja POLSKI .tam szrederowi poda reke .niech zaprosza dziadka z wermachtu bedzie komplet

  OdpowiedzUsuń
 6. A najgorsze jest to że te świnie biorą pieniądze z naszych podatków

  OdpowiedzUsuń
 7. A najgorsze jest to że te świnie biorą pieniądze z naszych podatków

  OdpowiedzUsuń
 8. nie nam wybaczać Bolkowi Bolkowi wybaczyć trzeba ale niech to zrobią ludzie którzy przez niego zostali zdradzeni sprzedani śmierć rozwiązuje wszystkie problemy sumienia

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla mnie Wałęsa to zdrajca dzięki nocnej zmianie. Gdyby nie było nocnej zmiany byłaby dekomunizacja w kraju. Wiedzielibyśmy kto jest kim. Nie zaginęłaby teczka Wałęsy i nie byłoby tłumaczenia ani żadnej debaty. polska demokracja byłaby do przodu a Polska nie byłaby rozprzedana zrównana z ziemią. Dzisiaj jesteśmy sługusami Niemiec

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To że Wałęsa Bolek to Walętynowicz od początku mówiła. Jeszcze wyjdzie na jaw kto pociągał za sznurki dwukrotnej nieudanej prubie otrucia Waletynowicz by prawda o Bolku nie ujżała światła dziennego.
   Ta prawda pochodzi z informacji z końca 1980r.

   Usuń

Prześlij komentarz