Kukiz miażdży posłankę Nowoczesnej: Petru nie wyprowadzi ludzi na ulice, tylko ludzie przyjdą po niego!


Piękny filmik ostał się praktycznie niezauważony przez internautów, a naprawdę jest kogo cytować. Otóż podczas grudniowego programu „Kawa na ławę” Paweł Kukiz pięknie i celnie mówił o Konstytucji RP, gasząc przy tym zapały do riposty posłanki Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz.
Przedstawiamy kilka cytatów z Pawła Kukiza:

– Jeżeli mamy zapis, że prezydent stoi na straży konstytucji, a wiele środowisk kwestionuje konstytucję, to jak można strać na straży czegoś, co może za chwilę stać się archaiczne? – pytał Paweł Kukiz.

Poseł Kukiz dodał, że prezydent powinien stać na straży interesu obywatelskiego.

Polityk odniósł się do zarzutów Nowoczesnej, dotyczących łamania konstytucji:

– Państwo wybaczą, ale mnie naprawdę to irytuje, to nakręcanie mediów: kto złamał konstytucję... Wszyscy ją łamią! Platforma złamała ją w maju, a jeżeli ściśnie podchodzić do prawa PiS złamał ją teraz. I my możemy w nieskończoność tak siedzieć i rozmawiać kto złamał itd. A ludzie odsuwają się od nas, i żadnej Petru nie wyprowadzi ludzi na ulice, tylko ludzie przyjdą po Petru za chwileczkę – mówi Kukiz.Na końcu Paweł Kukiz uroczo się uśmiechnął do posłanki Nowoczesnej :)

W dalszej części rozmowy polityk mówi czym jest i był Trybunał Konstytucyjny i dlaczego powstał. Warto zobaczyć cały film :)Komentarze

 1. Fakt, Petru nie wyprowadzi ludzi na ulicę, tylko w pole.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej do banków po kredyty, żeby je ratować :D

   Usuń
  2. Raczej do banków po kredyty, żeby je ratować :D

   Usuń
  3. Cienias niech spada na szafot.

   Usuń
 2. Panie muzyk Kukiz najpierw ludzie przyjdą po pana i pana guru Jarosława.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak przyjdą to nie po pana Kukiza a do pana Kukiza dać wsparcie i pomoc w zweryfikowaniu poprzedniej oszukańczej naci

   Usuń
  2. bolki spierdalac :D kukiz rules :D

   Usuń
  3. Petru wyprowadził już w pole frankowiczów i tych dzięki ,którym zarobił ogromne pieniądze ,w bankach. Polacy nie pozwólmy aby nas okradano nie tylko z pieniędzy ,ale też z godności. Kukiz ma rację . Wiele można mówić o Kaczyńskim ale nie można mu zarzucić tego ,że okradł Polaków .

   Usuń
  4. zmień lekarza bo cię oszukuje.....

   Usuń
  5. PODAJ PRZYKLADY ZE OKRADL POLAKOW ZA NIEPRAWDE PÓJDZIESZ DO PIERDLA TYLKO NIE KŁAM BO ZA KŁAMSTWO PO SĄD.

   Usuń
  6. komuszku siedź cicho

   Usuń
  7. Tak piszecie o poprzedniej partii źle a ja was zapytam gdzie wasze 500 zł na dziecko .gdzie wolna kwota od podatku 8000zl bo słuchy chodzą ze 2017 i frankowicze co wam pis obiecał można wymieniać w nieskończoność .zmiany to jedno a wciskanie kitu do ciemnych mas to drugie a wy do której masy się zaliczacie. ?

   Usuń
  8. żeby tak pociebie nie pszyśli uwazaj co mówisz ok Anonimowy

   Usuń
  9. tak tak komuniści kłamstwo i obłuda jak ich mało powiem tylko lewicowcy i środkowce palnij się w łeb zanim coś napiszesz pomyśl a potem mów bo przetoczę parę historycznych faktów których jakoś zapominacie a kto obiecywał drugą Irlandię itd a kto obiecywał obniżenie podatków itd sorry ludzie zakłamanie to wasza domena my ludzie Polscy patryjoci powiemy wam tak zreifikujemy wasz powsadzamy za kratki gdzie wasze miejsce i tam będziecie miauczeć do woli ale klawiszowi bo ja słychać was nie mam zamiaru...

   Usuń
 3. Przecież on mówił o rzeczach,o których wszyscy wiemy.Zmontował ktoś filmik,powybierał fragmenty pasujące do koncepcji i się cieszy.Klepał w kółko to samo ,nie dał dojść innym do głosu i zaraz zmiażdżył.Śmiechu warte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do opłaconych bojówkarzy "branży" politycznych byłej trzody chlewnej oderwanej od chlewa. Ludzie już nie są idiotami. Można cały filmik znaleźć sobie w sieci, przeanalizować i wyciągnąć wnioski SAMEMU. Pozdrawiam ludzi myślących :)

   Usuń
 4. A tak na marginesie.Jak można obalać głupotę,glupotą

  OdpowiedzUsuń
 5. drugi kierunek studiów za darmo ustalimy sobie sami, bez głupiego trybunału - jeśli tylko będą JOWy i referenda..
  Trybunał jest po to by obywatelom zamknąć usta i mówić niby w imieniu wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 6. KOD = Komitet Obrony Dezinformacji

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo, oj jak bardzo boli ,utrata koryta .!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Swetru to pacynka układu,mądrzy o tym wiedzą a durni i tak POczują!

  OdpowiedzUsuń
 9. " Kukiz miażdży posłankę Nowoczesnej" hahahaha, ale smiesznie! Przeciez, on nawet nie rozumie co on sam mówi..... Milion lat swietlnych nauki by mu nie wystarczylo, zeby jej dorownac!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowoczesny i genialny zarazem pomysł, oceniać wiedzę w astronomicznych jednostkach odległosci. Gratuluję intelektu.

   Usuń
 10. no tak oczywiście że to była wina pana Petru , bowiem dla nowo rządzącej i jak i dla samego pana Kukiza ciężko by było zrozumieć że decyzje Pis mogą się komuś nie podobać a kto jest im przeciw to osoba gorszego sortu z którym pan Kukiz musi walczyć i pokazywać jaki z niego jest wspaniały polityk

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz