Brak logiki! Pani burmistrz Kolonii napomina kobiety, że napady to ich wina!


Pani Henriette Reke jest burmistrzem Kolonii. Odpowiada więc z za miasto, również za bezpieczeństwo mieszkających w nim ludzi. W związku z sylwestrowymi napaściami imigrantów na kobiety, jakie miały miejsce w Kolonii, pani Reke zwołała nadzwyczajna konferencję prasową.


Kobiety, które zostały tej nocy skrzywdzone z pewnością musiały doznać szoku, kiedy pani burmistrz dawała im w czasie konferencji rady, jak mają bronić się przed gwałtami i napaściami islamskich imigrantów i że to one mają dostosować się do imigrantów i najzwyczajniej bardziej uważać...

Sposobem pani burmistrz Reker na uniknięcie w przyszłości podobnych zdarzeń będzie tłumaczenie imigrantom, czym jest dla Europejczyka czas karnawału: - Musimy wytłumaczyć koloński karnawał [jego znaczenie] ludziom innych kultur , tak by radosne zachowania nie były mylone z dostępnością seksualną – poinformowała pani burmistrz.

Przy tej okazji radzę zapamiętać uroczy zwrot, kolejny w słowniku politporawnych, otwartych na ubogacanie kulturowe: dostępność seksualna!

Pani Reker wręcz zasugerowała, że kobiety które padły ofiarą napaści i gwałtów, same były sobie winne, bo nie zastosowały środków prewencyjnych. Zapewne chodziło o burki. Zgodnie z życzeniem pani burmistrz w internecie opublikowany zostanie poradnik dla kobiet.Pani burmistrz może oczywiście głosić swoje chore poglądy, odpowiada za to co mówi – głównie przed mieszkańcami Kolonii, ale dziwi, że żadne lewackie media, tak uwrażliwione na parytety, przemoc domową, seksizm, w obliczu tak ewidentnych i na taką skalę popełnionych przestępstw na kobietach, milczą. Milczą również wobec skandalicznej wypowiedzi burmistrz Kolonii, obrzydliwej tezy o współwinie kobiet za gwałt. Gdzie feministki europejskie? Gdzie nasze rodzime panie: Szczuka, Środa, Senyszyn, Kofta? Nie piszą protestów, petycji, wyrazów oburzenia? Tak są zajęte obroną demokracji w Polsce i stołków swych żywicieli czy może polityczna poprawność ponad wszystko?

Widać imigranci są poza prawem, skoro nawet pani burmistrz Kolonii nie ośmieliła się powiedzieć kim byli degeneraci, którzy napastowali i gwałcili kobiety w jej mieście w noc sylwestrową. Nie zrobiła tego, choć policja potwierdziła, że sprawcami byli imigranci, głównie z Afryki Północnej.

Za: kresy.plKomentarze

 1. "Musimy wytłumaczyć koloński karnawał [jego znaczenie] ludziom innych kultur , tak by radosne zachowania nie były mylone z dostępnością seksualną – poinformowała pani burmistrz."
  Brawo ... Dwa ekstra prezenty na święta temu co wytłumaczy mi co jej się z mózgiem stało, i jak zapobiegać takiemu wypaczeniu w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popiermandoliło ja doszczetnie.. za duzo konskiego nasienia. Jak zapobiegać- proste- zamykac w wariatkowie az nie zacznie racjonalnie myslec lub jesli nie widac nadziei na poprawe to eutanazja. Flaszke mozesz sam wypic :)

   Usuń

Prześlij komentarz