Wszystko jasne! Firma robiąca korzystny sondaż dla Petru, wcześniej pomagała Komorowskiemu...


Wczoraj informowaliśmy o śmiesznym wręcz sondażu, który ukazał się na łamach dziennika „Super Express” w którym to partia Nowoczesna, kierowana przez Ryszarda Petru ma rzekomo mieć większe poparcie niż prawo i sprawiedliwość.

Dodatkowo wskazywaliśmy, że poseł Petru w mediach sam chwalił się, że wkrótce pojawi się sondaż, który pokaże spadające poparcie dla PiS.

A oto co ujawnia serwis niewygodne.info.pl:

Mało kto jednak wie, że pracownia, która ten sondaż opracowała (IBRiS), na 2 dni przed pierwszą turą wyborów prezydenckich dawała Bronisławowi Komorowskiemu 40,9 proc. głosów (w rzeczywistości dostał 33,7 proc.), a Andrzejowi Dudzie jedynie 26,6 proc. (w rzeczywistości dostał 34,7 proc.). Łączne wahnięcie w wyniku wynosiło zatem aż 15,3 proc.! – czytamy w serwisie, do którego dołączony jest taki oto link dowodowy:


Skala manipulacji i kłamstwa nie zna granic, ale zawsze koniec końców przegrywa z prawdą. Warto również przypomnieć iż bliskim współpracownikiem Ryszarda Petru jest Paweł Rabiej, były rzecznik fundacji „Pro Civili” zrzeszającej byłych oficerów WSI.
Komentarze

  1. Brak komentarzy: ? A jak taki bełkot komentować?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz