Tomasza Lisa musiało mocno zaboleć gdy Szymon Majewski zadał pytanie o jego dziennikarstwie


Satyryk Szymon Majewski jest bliżej nie określonym politycznie człowiekiem, chociaż częściej zdarza mu się wyśmiewać zachowanie polityków PO, lub dziennikarzy mainstreamu, niż prawicowej części sceny politycznej.I tak było tym razem, gdy na Facebooku wspomniał o Tomaszu Lisie.

– Na dzisiejszy dzionek mam taki przytyk: Lis. Jeszcze dziennikarz czy już polityk? – zapytał Szymon Majewski na Facebooku.

Pytanie naszym zdaniem jest nie tylko zabawne, ale również zasadne. Uważamy, że Tomasz Lis od dawana jest politykiem, walczącym w mediach dla jednej słusznej jego zdaniem opcji, która na zawsze powinna rządzić w Polsce i rozdawać pieniądze, czy też stanowiska dla jednej zamkniętej kliki.

Ale tym razem „redaktor” Lis odpowiedział Majewskiemu:

– Prośba do nowych szefów TVP. Pan Szymon Majewski bardzo się stara o względy nowej władzy. Uprzejmie proszę, dajcie mu program – zaapelował Tomasz Lis.Czy tylko my mamy wrażenie, że zabolały go słowa satyryka? I czy tylko my odnosimy wrażenie, że Tomasz Lis właśnie zdradził metody swojej pracy? :)
Komentarze

 1. "I czy tylko my odnosimy wrażenie, że Tomasz Lis właśnie zdradził metody swojej pracy?"

  Tak, tylko Wy. Całą reszta zauważyła to już dawno temu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Od dawna wiadomo ze Lis jest stronniczy co nie powinno miec miejsca w telewizji publicznej

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale już w końcu po lisie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tam dalej jestem za hasłem "kariera Lisa mi zwisa"

  OdpowiedzUsuń
 5. To nie Lis to Hiena...

  OdpowiedzUsuń
 6. po co wogole tym aparatczykim zajmowac sie, szkoda czasu....

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja tam lubiłem Show Szymona Majewskiego ;]

  OdpowiedzUsuń
 8. http://wpolityce.pl/gwiazdy/211697-szymon-majewski-kiedy-po-przejela-wladze-nagle-poczucie-humoru-zniknelo

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja mam pytanie, czemu daliście zdjęcie lisa w garjerku, a majewskiego z czerwonym nosem z jakiejś chatki w górach gdzie wygląda jakby był żulem? czemu ma służyć ta propaganda? aby zachować obiektywizm należało też dać zdjęcie lisa co ma czerwoną facjatę od mrozu albo majewskiego w garniturze, bo takich też w internecie wiele. Redakcjo dwója.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daliśmy takie, bo takie było na YouTube :) Majewski tak ostatnio się przedstawia - na ludzie :)

   Usuń
 10. Jebal Lisa pies

  OdpowiedzUsuń
 11. Pan Lis prowadzi program publicystyczny gdzie bezstronność nie jest wymagana... Pozatym wymagcie bezstronnosci tylko od dziennikarzy popierających PO Nowoczesną czy SLD... Czy od Ziemkiewicza np. Nie należy wymagać obiektywizmu? dodam dla gorzej poinformowanych że pan LiS prowadzi program w paśmie wykupionym przez podajże Axel Springer więc żaden prezes TVP go nie zdejmie o jednostka do której należy czas antenowy mogłaby w tym czasie puszczać nawet czeskie porno jeśli umowa z TVP bądź KRRiTV nie stanowią inaczej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się składa , że Ziemkiewicz jest bezstronny!!!!!

   Usuń

Prześlij komentarz