Tomasz Lis i jego ludzie doszczętnie skompromitowani. Oto kulisy manipulacji


Nosił wilk razy kilka – ponieśli i wilka. Choć w przypadku internetowego znaleziska o którym piszemy w niniejszym poście , należało by mówić o nieco innym „drapieżniku”.Oto tygodnik kierowany przez Tomasza Lisa dokonał całkowitego samozaorania w serwisie Twitter...

Redakcja opublikowała w serwisie społecznościowym grafikę ukazującą czarne PiS-owskie ptaki na telewizyjnych antenach. Po co? Ano według ludzi Tomasza Lisa, ptaki mają symbolizować zamach na publiczne media, którego PiS zapewne – według Lisa – zaraz dokona.

– Na czym się - świadomie lub nie - wzorowali graficy "Newsweeka"? – pyta portal niezalezna.pl, który mówił o sprawie jako pierwszy?

Wzorce tygodnik „Newsweek” ma wybitne i „zacne” - to NRD-owska propaganda!Jak to skomentować? A może tak: Tomasz Lis jak wiemy traci pracę w TVP. Czy może czy nie może się z tym pogodzić – nie nam to oceniać. Ale prawdą jest, że jest w nim wiele nienawiść do PiS, więc każda metoda odegrania się jest dobra. Jego czytelnicy i tej propagandy nie zauważą, a serwisu niezalezna.pl nie czytają, więc Lisa to „rybka”.

Dodatkowo mała zagadka: skąd inspiracje mają czerpać redaktorzy zatrudnieni u niemieckiego wydawcy? Ano właśnie – tylko od Niemca :)


Komentarze

 1. Hmmm a o czym ten atrykuł przepraszam , o jakiś ptakach ? Nie ogarniam . Cieszycie się bo jesteście tak samo zawistni jak wasi przeciwnicy .No i co że użyli ? W wolnym kraju każdy może mówić co chce, jak ma grono odbiorców to jest ok . Nie lubie Lisa i nie lubie Rydzyka - ale mówienie że to dobrze a taraz my wam pokażemy . Rany ludzie - niech każdy mówi co chce - nie chcesz -nie słuchaj . Nie słucham Radia Maryja ale jak ktoś chce proszę Cię bardzo . Mamy piękny i wspaniały kraj po co tyle nienawiści ? Nie możemy pozwolić innym żyć jak chce i słuchać co chce ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. ważne jest co się słucha, prawdę czy kłamstwa i manipulację. Na kłamstwie nie można budować demokracji. Obecnie mamy atrapę demokracji , a państwo istnieje tylko teoratycznie a, reszta to ch..j d..a i kamieni kupa. Dla tego jest bardzo ważne co się słucha. Nieprawdaż?

   Usuń
 2. No właśnie nie słucham radia Maryja to jak mogę wyrobić sobie pogląd na różne informacje skoro słucham prawie wszystkich lecz nie wszystkich mediów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie bo te komuchy,te lewaki oszukujący nas i okradajacy nas zniszczą musimy się bronić i to ostro.Oni stracili zerowisko przy korycie nie ponieśli za złodziejstwo i oszustwa żadnej kary i jeszcze się beszczelnie zachowują.

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś na zasadzie: pokazywali to co PO chciało a teraz Lisowi nie w smak że będą pokazywać to co PiS chce. Wszystko jest manipulacją narodem wedle uznania partii która jest u władzy. Właśnie udowadniają przed narodem to że media w tym kraju pokazują to co rządzący chcą a nie prawdę.

  OdpowiedzUsuń
 5. "niemiec? niemiec do mnie mówisz? niemiec?"

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz