Tomasz Lis chwali się nowym rekordem śledzących na Twitterze. Większość to fake konta...


Dziennikarz – nazywajmy go tak, niech ma – Tomasz Lis, zamieścił w serwisie Twitter informację na temat nowego rekordu – ilości śledzących go użytkowników serwisu Twitter.


Tomasz Lis pisze tak:


Spotkało się to z szybko reakcją internetu:Dlaczego tak się dzieje? Konta fałszywe najczęściej pojawiają się w momencie, gdy użytkownik Twittera wykupuje sobie promocję, w celu zwiększenia liczby śledzących. Kiedyś podobną aferę miał piłkarz Cristiano Ronaldo.Natomiast to żadna wielka rzecz w przypadku Tomasza Lisa, mieć taką widownie. Każdy nowy użytkownik Twittera tuż po zalogowaniu, dostaje propozycję polubienia najpopularniejszych kont, a wśród nich jest właśnie profil Tomasza Lisa.
Komentarze

 1. ja też jestem wśród tych tysięcy: zablokowany po pierwszym wpisie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. tatko , czy to jest ten rudy lis , nie synku to jest ten ubecki czerwony pies !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.twitteraudit.com/lis_tomasz
  kupil ponad 200k followersow :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lisienko blokuje kogo moze -- tylko zrob wpis !! biedny osobnik , to POtomek KC PZPR ???

  OdpowiedzUsuń
 5. ... a wspominał lisek że cytuje "ludzie nie chcą poważnych programów", a i jeszcze to najlepsze było, "że ludzie nie są głupi, bo są bardzo głupi" na youtube pierwszy lepszy filmik pana demaskuje, no gratuluje, a te podskoki na KOD, dobre:) faktycznie miał ludzi za bardzo głupich, imprezy typu "manieczki" lub "clubbase" się tracą:)) Do pośredniaka śmigaj a nie stwarzaj sobie sztucznych polubień, i nie jęcz, dostaniesz nie kolego 600zł i to masz dobre na twój poziom, bo lisek nie głupi, a .... Nie Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. a ten pajac nie domyśla się, że ma tylu followersów, bo ludzie chcą być na bieżąco i się z rana pośmiać z jego kretynizmu? czy jest aż tak głupi? czy tylko udaje?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz