To co wygaduje Jacek Żakowski uderza we wszystkich Bohaterów, którzy zginęli w walce o wolną Polskę


Publicystka, który studentom dziennikarstwa wykłada jak dobrze wykonywać swój zawód – misję – przekonuje, że lider Komitetu Obrony Demokracji jest rozgrzeszony z niepłacenia alimentów na swoje dzieci, gdyż „cmentarze wojenne pełne są grobów bohaterów, których dzieci zapłaciły cenę”.


To nie fikcja... Takie słowa padły z ust publicysty Jacka Żakowskiego.

Przypomnijmy, że dziennik „Super Express” ujawnił w ubiegłym tygodniu, że lider KOD Mateusz Kijowski zalega około 80 tys. złotych alimentów na swoje dzieci.

Internauci szybko temat podłapali. W internecie pojawiły się zdjęcia Kijowskiego, który przekonuje, że jest bezrobotny, a utrzymuje go partnerka życiowa. Problem w tym, że na zdjęciach nosi kurtkę za 800 zł, a jego dzieci wciąż czekają na pieniądze...

Ale wracając do Żakowskiego. Nasz pan mądra głowa skomentował sprawę alimentów tak w rozmowie z dziennikiem „Super Express”

Cmentarze wojenne pełne są grobów bohaterów, których dzieci zapłaciły cenę. Więc dla mnie te ckliwe kawałeczki o dzieciach, które pan teraz sprzedaje, są kompletnie nieprzekonujące. Jak moje pokolenie za Solidarności siedziało w więzieniach albo pokolenie powstańców tracących życie, to dzieci też płaciły cenę – mówił publicysta.A gdzie prawo? Tak, tak, bo pamiętamy doskonale krytykę słów Kornela Morawieckiego – również ze strony Żakowskiego – który powiedział, że dobro państwa jest ponad prawem. Tu pewnie o tym myślał Żakowski Problem w tym, że tu mamy do czynienia z dobrem korporacji i interesów prywatnych, a nie państwa...Komentarze

  1. Pan Kijowski jest już w najwyższym stopniu skompromitowany, od czubka brudnych włosów przez brzydką sukienkę po horrendalnie drogie buty. Powinien wycofać się z życia publicznego do końca życia, gdyż kompromituje zarówno PZPN, w którym pracował do listopada, jak i Komitet Obrony Demagogii, który nikogo nie interesuje*.
    Redaktor Żakowski nakręca spiralę kompromitacji sam się przy tym kompromitując. Kompromituje się w każdym pozbawionym patologii środowisku. Kompromitacja goni kompromitacje. Natłok absurdu. Meritum: Nie da rady uratować nikogo skompromitowanego. Jedynie można samemu zrobić z siebie króla idiotów, jak Pan Żakowski, starający się zapewne o laureata Hieny roku 2016 dla najgorszego dziennikarza.
    Poza R. Petru, Resortowymi, byłymi ZOMO'wcami, bankami i ogłupionymi przez zagraniczne media, gazety i sponsorowane portale np. sok z buraka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Żakowski w szKODe wlazł.A smród i tak POzostaje.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz