Szał reżimowca z TVN24 bo Ziobro chce wprowadzić spis pedofilów! Czego się boi?


Czegoś takiego dawno w polskich... pffeee... antypolskich mediach nie było. Redaktor TVN24 Andrzej Morozowski w jednym z programów stacji rozpoczął dyskusję o proponowanej przez ministerstwo sprawiedliwości liście pedofilii.Oto co mówił Morozowski:

– Zbigniew Ziobro już przygotowuje spis pedofilii, prawda, olbrzymi, i tak dalej, specjalna ustawa, kto będzie decydował, jedni będą, drudzy nie będą (…) No, wszyscy się domyślamy, że taki spis może być straszliwym narzędziem niszczenia ludzi, no, eeee, teraz bez złej woli kogoś tam wsadzi pan minister, prawda, na tę listę, albo z bardzo złą wolą kogoś wsadzi, żeby go oczernić po roku okaże się... – mówił Morozowski, którego w ubiegłym tygodniu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro upokorzył na antenie.


Widać prowadzący Marcin Meller ma nieco lepsze podejście do sprawy, bo poprawił Morozowskiego, gdyż na liście znajdą się tylko osoby skazane za pedofilie sądowymi wyrokami.

Ale ten ciągnął dalej swoje:

– To też są rzeczy które się da zrobić – mówił.

Naprawdę nasza piękna Polska nie jest rządzona przez Putina czy Łukaszenkę, to nie dyktatura albo reżim jednej partii, jakiego chcą media.

Co złego jest w walce z pedofilią? Gdzie kończy się granica absurdu TVN24?

niezalezna.pl, tvn24

-----------


Komentarze

 1. morozowski?? .. skąd on wziął to nazwisko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to od dziadka moroza. żydzi zamieszkujący Rosję mieli takie nazwiska. Zapewne jego dziadek przyjechał na czołgu z gwiazdą zarządzać Polską w 1945 i pozostał aż do dzisiaj. Resortowe dziecko i tyle w temacie.

   Usuń
 2. z rozdzielnika przyznali przecież.

  OdpowiedzUsuń
 3. warszawski, poznański, mrozowki, choinkowski, itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mOrozowski on się nazywa, od moroza - to ruskie słowo

   Usuń
 4. Czego on sie boi? Jezeli nie ma nic do ukrycia to powinien byc za publikacja takiej listy. Panie Morozowski komu zniszczy zycie? Mam nadzieje, ze nie mial Pan na mysli siebie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdą prawdę i każde dobro można oczernić ,splugawić...Jak by Ziobro był z Nowoczesnej,PO lub PSL,to by Mrozowski przyklasną że wspaniały pomysł i jakich to mamy mądrych polityków.Ale że Ziobro jest z PIS,jak nie kijem go to pałką :))) Kłamliwe łachy i tyle.Ludzie prawdy to wy się w TVN nie dowiecie...

  OdpowiedzUsuń
 6. syn Ministra Spraw Zagranicznych z czasów komuny Melera bajdurzy z synem Pracownika UB o czasach które nadejdą i co ich czeka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście Księża i prawicowi politycy & ich sponsorzy, nie podlegają wpisom na listy :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Normalnie pedofilofobia! Wstyd!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zaluje ze nie poszlam na studia dziennikarskie,bo jak sie upije tez potrafie mowic bzdury...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz