Poseł Sasin jednym – konkretnym argumentem, zaorał całą opozycję ws. mediów publicznych


W chwili gdy pisany jest ten post w Sejmie toczy się burzliwa dyskusja w temacie mediów publicznych i zmian, jakie chce przeprowadzić nowy rząd Prawa i Sprawiedliwości.


Oczywiście wielu ludziom takie zmiany się nie podobają, a zwłaszcza członkom Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, bowiem kompetencje tej instytucji mają zostać ograniczone.

Ale wracając do obrad, bo o tym chcieliśmy napisać.

Posłowie opozycji (PO i Nowoczesnej) w nacisku na posłów Ryszarda Petru, starają się jak mogę, żeby zrobić zamieszanie. Jak to ładnie się teraz mówi w mediach – walczą o demokrację. Taa, walczą...

Projektu ustawy posłowie Nowoczesnej ani jednego nie napisali. Natomiast są mistrzami świata w zgłaszaniu przerw i wniosków formalnych.

I oto wychodzi jeden taki poseł Nowoczesnej (mniejsza z nazwiskiem) i zgłasza wniosek formalny o zakończenie obrad Sejmu, po głosowaniu nad ustawą medialną. Argumenty? Po zmianach przeprowadzonych przez PiS, media staną się PiSowskie, jak zresztą cała Polską. Brawa dla tego pana!

W kontrze do posła wyszedł Jacek Sasin z PiS, którzy przypomniał takie małe statystyki związane z mediami publicznymi:

– Ryszard Petru w ostatnim miesiącu był w mediach łącznie przez 6 godzin – mówił Sasin.

I dodał:

– Natomiast prezydent Andrzej Duda, który uczestniczył w tym czasie w wielu ważnych dla Polski uroczystościach, miał jedynie 14 minut czasu! – grzmiał poseł PiS.

Faktycznie. Posłowie Nowoczesnej mają czego bronić...Już w czasie kampanii wyborczej informowaliśmy o nieuczciwych praktykach podziału czasu w mediach, między partią KORWiN, a Nowoczesną. Jak widać, ktoś kto pociąga za szczutki w opozycji ma bardzo duży wpływ na media publiczne...Komentarze

 1. Świnie ciężko jest oderwać od koryta

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, co wy macie z tymi świniami i korytem. Powtarzacie to, niczym modlitwę. Wysilcie mózgi i wymyślcie coś oryginalnego, pokazcie,że myślicie samodzielnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo słuszny komentarz do sytuacji. Świnie są odrywane od koryta. Silenie się na oryginalność za wszelką cenę wcale nie świadczy o inteligencji.

   Usuń
 3. A po co się silić na oryginalność? Taka jest prawda 😝

  OdpowiedzUsuń
 4. A po co się silić na oryginalność? Taka jest prawda 😝

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaorał... Czy ten PSL jest wszedzie? Gdzie kuzwa nie spojrze, tam jakas orka sie odbywa, a to nad Pisem, a to nad Peło, a to nad jakims ministrem... Skad wy to bierzecie, pismacy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pochodzenie determinuje myślenie. Stąd te skojarzenia AGRARNE, LoL XD

   Usuń

Prześlij komentarz