Obłęd! Dziennikarka przyrównała program PiS do programu NSDAP!


Dziennikarka i komentatorka „Gazety Wyborczej” oraz telewizji „Superstacja” na antenie przybudówki „GW” radia TOK FM porównała proponowany przez PiS program wyborczy, do programu Narodowo Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników.– Czytałam kiedyś program NSDAP z 1936 r. Taka mała książeczka, którą przeczytałam dokładnie. Możecie mnie zabić, powiesić, ale i tak wam powiem, że to był prawie identyczny program z programem PiS - mówiła dziennikarka na antenie TOK FM.

I jak dodała:

– Chodzi o rozwiązania społeczne, o politykę rodzinną, o sądy, o trybunały, o Niemcy dla Niemców, a tu jest Polska dla Polaków.

W ocenie Elizy Michalik brakuje tylko jednej kwestii – Żydów.

Jakim trzeba być publicystycznym zwyrodnialcem, żeby nazistowski program wyborczy, przez który cierpiało tak wiele istnień ludzkich, przyrównać do programu demokratycznie wybranej partii wyborczej?

Marszałek Senior Kornel Morawiecki, który gościł dzień wcześniej w radiu TOK FM, na antenie powiedział, że jest to stacja jednostronna. I miał rację...
Komentarze

 1. SUPERSTACJA= SUPERIDIOTKA nigdy tego baadziewia nie oglądam bo tam sami super idioci

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Eliza kiedy udowadniała ze chłop nie różni się od baby, była zabawna. Teraz gdy twierdzi, że PiS nie różni się od NSDAP powinna szybko zasięgnąć porady lekarskiej, a przede wszystkim, zejść ludziom z oczu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta pani jak wyżej nie używa swoich szarych komórek.Tylko bardzo wybujałej wyobrażni.Jest właśnie taka piosenka z czasów głębokiej komuny,,nigdy nie wierz kobiecie.....,,

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedno pytanie. Kto zadał sobie trud i faktycznie porównał oba programy?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz