Niebywałe! Sąd uwierzył, że Saudyjczyk nie zgwałcił nastolatki, a jedynie się poślizgnął...


Takie rzeczy to tylko na Wyspach Brytyjskich. Otóż właśnie zapadł kontrowersyjny wyrok ws. gwałtu na nastolatce, którego miał dokonać saudyjski milioner.Sąd uznał za wiarygodne tłumaczenia bogacza, że jedynie „przewrócił się na kobietę”, a nie ma złych zamiarów...

Sytuacja wyglądała tak: nastolatka spała sobie na kanapie. Gdy naglę się obudziła zobaczyła leżącego na niej Saudyjczyka. Pobiegła szybko na policję. Badania wykazały, że miała w sobie ślady spermy gwałciciela.

Dla sądu to jednak za mało. Zwłaszcza jak się posiada miliony i można wynająć najlepszych adwokatów.

46-letni Ehsan Abdulaziz twierdzi, że podszedł do dziewczyny, aby sprawdzić czy czegoś potrzebuje. Gdy ona obudziła się miała pociągnąć go za głowę i chwycić za krocze.

Skąd sperma? Saudyjczyk twierdzi, że chwile przed sytuacją z nastolatką uprawiał seks z inną kobietą, więc gdy jego niedoszła ofiara złapała go za krocze, mogła mieć jego nasienie.

Doprawdy – historia jak z filmu fantastycznego. A sąd w nią uwierzył...

Independent, RMF FM


Komentarze

  1. Zapomnieliście dodać, że to bogaty Saudyjczyk, a ona też powinna być mniej ufna, wobec wybierania miejsca noclegu :D Chyba, że naprawdę nie miała innej opcji do spania, ale nadal. Mówię, jako kobieta ;-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz