Muzułmanin mówi jak jest: „Życzenie Wesołych Świąt jest gorsze od zabijania!”


Islamski vloger, imam Abu Mussab Wajdi Akkari, wyjaśnia dlaczego życzenie komuś Wesołych Świąt jest gorsze niźli cudzołóstwo bądź zabicie człowieka.


I to jest film dedykowany dla wszystkich lewaków, którzy twierdzą, że islam jest dobry i generalnie muzułmanie mogą żyć razem z chrześcijanami.

Mówienie Wesołych Świąt jest gorsze niż nierząd, picie alkoholu i zabicie kogoś, bo w ten sposób zatwierdzasz największą zbrodnię w historii, popełnioną przez dzieci grzechu Adama – przekonuje muzułmanin.


Szkoda tylko, że kilka włoskich miast wyrzeka się swojej tradycji i wiary i ulega muzułmanom. W jaki sposób? W kilku włoskich gminach nie będzie w tym roku ubierania choinki i wieszania świątecznych ozdób...


Komentarze

 1. Tyle że to co jest cytowane w tym artykule pada w kilkuatsu pierwszysch sekundach filmiki. Potem koleś wyjasnia czemu tak myśli i mówi całkiem sensownie i jednocześnie bez używania języka nienawiści. Prawdę powiedziawszy po tym dowiedziałęm się czegoś ciekawego o islamie. Więc nie róbcie sztucznej sensacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały muzułmanin dyplomata. "Jeśli jego żona byłaby jego wrogiem byłaby obecnie w grobie" - to sie mu wymsknęło lol. Poza tym mydlenie oczu i próba wyjścia z twarzą z poprzedniej wypowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dla mnie to nie są argumenty ja niue krytykuje ramadanu i ich swiat i nie mowie ze nie wolno im swietowac w ichg swieta jakiekolwiek one są , wiec mam prosbe odpierdolcie sie od nas i tego co robimy bo to nie my podkładamy wam bomby a ze czas swiat bozego narodzenia jestczaesem wybaczania wiec powiem tak , bardzo byn chciała wybaczyc wam muzułmanie te wszystkie zbrodnie ale nie jestem w stanie na dzien dzisiejszy , moze kiedys jak przestaniecie nas terroryzowc w naszych wlasnych krajach ale nie dzis i na zakonczenie WESOŁYCH SWIAT

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz