Młody Narodowiec masakruje prof. Zolla jak bezradne dziecko


Szach-mat! Nic dodać, nic ująć nie możemy, do pytania młodego reprezentanta Ruchu Narodowego, który jednym pytaniem lekko ośmieszył byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego, prof. Andrzeja Zolla.Pytanie było krótkie:

– Czy chciałby Pan żyć w kraju, który nie jest w Unii Europejskiej, w którym nie ma Trybunału Konstytucyjnego, w którym jest powszechny dostęp do broni? – zapytał młodych człowiek.

Prof. Zoll z miejsca odpowiedział – NIE!

Problem w tym, że tym krajem jest bogata Szwajcaria...Mina profesora mówi wiele o jego samopoczuciu...

26 komentarzy:

 1. List Bogusława albo bezradność . Wzrastająca lawinowo w miarę zmniejszania czasu dzielącego nas od 25 października prorządowa medialna wrzawa nie jest już w stanie zagłuszyć fali narastającej frustracji, jaka ogarnia coraz szersze kręgi społeczeństwa, bezskutecznie próbującego od lat osiągnąć to, co zapisane jest w Konstytucji:
  Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny (art. 32).
  http://barwybezprawia.pl/2015/10/14/5348/
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
  https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be
  Pozdrawiam.
  Boguslaw Biedrzynski

  OdpowiedzUsuń
 2. No zmasakrowany - FAKTYCZNIE!!! buhaha.... swoją drogą osoby piszące te teksty i nadające im tytuły powinny wzbogacić słownictwo: masakra, zmasakrowany, masakruje... Popracujcie trochę nad warsztatem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już od dawna z tego powodu odczuwam niesmak.Po pierwsze a po dsrugie : ale za to w Szwajcarii nie ma nawiedzonych narodowców.

   Usuń
  2. byliby gdyby mieli podobne polozenie geograficzne

   Usuń
  3. liczyłeś na coś krwistego

   Usuń
 3. „Sowiecki sąd do Sowieckiego Sojuza”
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/
  Art. 231. § 1.
  Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozległa korupcja wymiaru sprawiedliwości !
  http://wroclaw.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1695812031/wroclaw-Rozlegla-korupcja-wymiaru-sprawiedliwosci.html
  Poszkodowani przez wymiar niesprawiedliwości.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń
 5. Różnica jest taka, że w Szwajcarii są Szwajcarzy, a my jesteśmy Polakami...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I znowu ten służalczy ton.....

   Usuń
 6. Nic mnie tak nie wkurza jak podpisy tekstów cytuje"Młody Narodowiec masakruje prof. Zolla jak bezradne dziecko" z naciskiem na masakruje.Jak widać internet roi się od idiotów

  OdpowiedzUsuń
 7. Młody narodowiec powinien zakończyć pytanie "...i dlaczego?" i dopiero po odpowiedzi "ble, ble, ble..." poinformować, że chodzi o Szwajcarię...

  OdpowiedzUsuń
 8. pluj świni w ryj to powie że pada..... z kurwami się nie dyskutuje .... je się jebie;;;;;

  OdpowiedzUsuń
 9. Po prostu nieroby szukają darmowych pieniędzy a nie demokracji.Demokracja u nas jest na wysokim poziomie,lecz koryta się im zamyka i kwiczą.

  OdpowiedzUsuń
 10. Można też zadać pytanie "Narodowcowi". Czy chcesz żyć w kraju bezpiecznym , bogatym , w którym większość obywateli jest zadowolona z premiera i prezydenta kraju. Myślę że odpowie "TAK" - a ten kraj to Rosja .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko amerykańska agentura pluje w PL na Rosję i Putina. Pozostała część polskiego społeczeństwa ma gdzieś Putina, Jelcyna, Buscha, Obamę i Nataniahu. Nie mają o niczym pojęcia i dobrze im z tym!

   Usuń
  2. Ty byle co jesz i byle co mówisz.

   Usuń
  3. Śmieszny jesteś.....

   Usuń
 11. No niestety komentarze te wysokiego poziomu nie pokazują,dzieci z piaskownicy,które nie mają pojęcia jak było w Polsce 30 lat temu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Hahahaha. I to jest to ośmieszenie? Szwajcaria jest bogata, bo 1. Jest bardzo małym krajem, 2. W czasie konfliktów uzbrojeniowych "kupiła" sobie spokój poprzez przechowywanie pieniędzy nazistów. 3. Obywatele Szwajcarii mają zupełnie inny stosunek do państwa. Jest np referendum: czy każdy powinien mieć wypłacane pieniądze bez względu na to czy pracuje? Obywatele stwierdzili, że nie. 4. W Szwajcarii nie było komunizmu. 5. Szwajcaria nie była zniszczona podczas II wojny. Więc jest bogata nie dlatego, że nie jest w Unii i ma powszechny dostęp do broni. Amen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważ jednak że Szwajcaria będąc bogatą i nie skażoną komunizmem wybrała NIE dołączać do Unii.
   Więc im na starcie cała ta inicjatywa śmierdziała, a jak mądry się do czegoś atrakcyjnie wyglądającego nie chce zbliżać, to większa szansa że my o czymś nie wiemy, niż że mądry zgłupiał.

   Szwajcaria nie jest bogata bo nie dołączyła do Unii, to fakt. Ale śmiało stwierdzę że POZOSTAŁA bogatą, ponieważ nie weszła do Unii.

   Usuń
 13. wypad z Polski ciule zagraniczne

  OdpowiedzUsuń