Młody Narodowiec masakruje prof. Zolla jak bezradne dziecko


Szach-mat! Nic dodać, nic ująć nie możemy, do pytania młodego reprezentanta Ruchu Narodowego, który jednym pytaniem lekko ośmieszył byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego, prof. Andrzeja Zolla.Pytanie było krótkie:

– Czy chciałby Pan żyć w kraju, który nie jest w Unii Europejskiej, w którym nie ma Trybunału Konstytucyjnego, w którym jest powszechny dostęp do broni? – zapytał młodych człowiek.

Prof. Zoll z miejsca odpowiedział – NIE!

Problem w tym, że tym krajem jest bogata Szwajcaria...Mina profesora mówi wiele o jego samopoczuciu...

23 komentarze:

 1. List Bogusława albo bezradność . Wzrastająca lawinowo w miarę zmniejszania czasu dzielącego nas od 25 października prorządowa medialna wrzawa nie jest już w stanie zagłuszyć fali narastającej frustracji, jaka ogarnia coraz szersze kręgi społeczeństwa, bezskutecznie próbującego od lat osiągnąć to, co zapisane jest w Konstytucji:
  Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny (art. 32).
  http://barwybezprawia.pl/2015/10/14/5348/
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
  https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be
  Pozdrawiam.
  Boguslaw Biedrzynski

  OdpowiedzUsuń
 2. No zmasakrowany - FAKTYCZNIE!!! buhaha.... swoją drogą osoby piszące te teksty i nadające im tytuły powinny wzbogacić słownictwo: masakra, zmasakrowany, masakruje... Popracujcie trochę nad warsztatem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już od dawna z tego powodu odczuwam niesmak.Po pierwsze a po dsrugie : ale za to w Szwajcarii nie ma nawiedzonych narodowców.

   Usuń
  2. byliby gdyby mieli podobne polozenie geograficzne

   Usuń
 3. „Sowiecki sąd do Sowieckiego Sojuza”
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/
  Art. 231. § 1.
  Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozległa korupcja wymiaru sprawiedliwości !
  http://wroclaw.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1695812031/wroclaw-Rozlegla-korupcja-wymiaru-sprawiedliwosci.html
  Poszkodowani przez wymiar niesprawiedliwości.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń
 5. Różnica jest taka, że w Szwajcarii są Szwajcarzy, a my jesteśmy Polakami...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I znowu ten służalczy ton.....

   Usuń
 6. Nic mnie tak nie wkurza jak podpisy tekstów cytuje"Młody Narodowiec masakruje prof. Zolla jak bezradne dziecko" z naciskiem na masakruje.Jak widać internet roi się od idiotów

  OdpowiedzUsuń
 7. Młody narodowiec powinien zakończyć pytanie "...i dlaczego?" i dopiero po odpowiedzi "ble, ble, ble..." poinformować, że chodzi o Szwajcarię...

  OdpowiedzUsuń
 8. pluj świni w ryj to powie że pada..... z kurwami się nie dyskutuje .... je się jebie;;;;;

  OdpowiedzUsuń
 9. Po prostu nieroby szukają darmowych pieniędzy a nie demokracji.Demokracja u nas jest na wysokim poziomie,lecz koryta się im zamyka i kwiczą.

  OdpowiedzUsuń
 10. Można też zadać pytanie "Narodowcowi". Czy chcesz żyć w kraju bezpiecznym , bogatym , w którym większość obywateli jest zadowolona z premiera i prezydenta kraju. Myślę że odpowie "TAK" - a ten kraj to Rosja .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko amerykańska agentura pluje w PL na Rosję i Putina. Pozostała część polskiego społeczeństwa ma gdzieś Putina, Jelcyna, Buscha, Obamę i Nataniahu. Nie mają o niczym pojęcia i dobrze im z tym!

   Usuń
  2. Ty byle co jesz i byle co mówisz.

   Usuń
  3. Śmieszny jesteś.....

   Usuń
 11. No niestety komentarze te wysokiego poziomu nie pokazują,dzieci z piaskownicy,które nie mają pojęcia jak było w Polsce 30 lat temu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Hahahaha. I to jest to ośmieszenie? Szwajcaria jest bogata, bo 1. Jest bardzo małym krajem, 2. W czasie konfliktów uzbrojeniowych "kupiła" sobie spokój poprzez przechowywanie pieniędzy nazistów. 3. Obywatele Szwajcarii mają zupełnie inny stosunek do państwa. Jest np referendum: czy każdy powinien mieć wypłacane pieniądze bez względu na to czy pracuje? Obywatele stwierdzili, że nie. 4. W Szwajcarii nie było komunizmu. 5. Szwajcaria nie była zniszczona podczas II wojny. Więc jest bogata nie dlatego, że nie jest w Unii i ma powszechny dostęp do broni. Amen.

  OdpowiedzUsuń