Mieliśmy rację! Muzułmanin, który najpierw przytulał ludzi, następnie groził brytyjskiej posłance śmiercią!


Niedługo po zamachach terrorystycznych w Paryżu pisaliśmy o pewnej akcji, która miała miejsce w Paryżu.


Pewien muzułmanin przytulał do siebie ludzi, aby przekonać wszystkich, że islam jest religią pokoju, kompletnie niegroźną i dobrą. My przypomnieliśmy, że jest coś takiego jak „kłamstwo w islamie” czyli „takijja”.


No i proszę, co właśnie czytamy? Inny muzułmanin tym razem mieszkający w Londynie, stał w zeszłym tygodniu przed brytyjskim parlamentem z napisem „Jestem muzułmaninem, ufasz mi na tyle, by mnie przytulić?”. Akcja klawa, trzeba przyznać.

fot; facebook
Problem w tym, że gdy ten sam człowiek dowiedział się o wszczęciu przez brytyjskie wojsko nalotów na Syrię wpadł w szał!

Dosiadł do komputera i zamieścił na Facebooku ( nazywa się Craig Wallace vel. Muhammad Mujahid Islam) taki oto wpis, grożąc w nim śmiercią parlamentarzystce Charlotte Leslie:

– Mam zamiar rozbić jej okna i wrzucić bombę do jej domu, gdy ona będzie schowana w łóżku. Ty brudna, pierd**ona świnio (…) Mam zamiar ją znaleźć i pokazać jej, jak to jest zabijać niewinnych. Ty brudna świnio, pier**lona dzi**ko – pisał islamista.

Adwokat muzułmanina przyznał, że jego klient wściekł się, bo brał aktywny udział w proteście przeciwko bombardowaniu Syrii.

WSZYSTKO JEST NA JEGO FACEBOOKU

Na szczęście ojciec chłopaka okazał się rozsądny. Zobaczył w sieci co wypisuje jego syn i powiadomił policję. Chłopak już miał konflikt z prawem. Odsiedział 5 lat w więzieniu za przestępstwa z użyciem noża.

dailymail.co.uk, pikio.pl
Komentarze