Kolejna manipulacja TVP Info! Stacja kłamie nawet na temat swojego reportera


Uczestnicy czwartkowych uroczystości upamiętniających kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej zakłócili pracę reportera stacji TV Info. Podkreślmy – zakłócili, lub przerwali.


Podkreślamy te słowa, bowiem stacji w zupełnie inny – spaczony – sposób relacjonowała wydarzenia. Oto ona:

Reporter TVP Info poturbowany podczas miesięcznicy smoleńskiej - poinformowała stacja.

Widz myśli sobie – O mój Boże, co się stało!

Dalej mamy taką relację stacji:

Radomir Wit, reporter TVP Info relacjonujący przebieg czwartkowej miesięcznicy smoleńskiej, został zaatakowany podczas wejścia na żywo. Do zdarzenia doszło przed Pałacem Prezydenckim, tuż po przemówieniu Jarosława Kaczyńskiego. Atakujący uniemożliwili Witowi dokończenie relacji. Jak zapewnił chwilę później reporter, nic mu się nie stało – informowało TVP Info.

A oto co pisze serwis „Wirtualnemedia.pl”:

– Po godzinie 21.00 reporter TVP Info Radomir Wit spod Pałacu Prezydenckiego miał zrelacjonować miesięcznicę. Podczas łączenia z prowadzącym serwis informacyjny TVP Info Mariuszem Pietrasikiem dziennikarz został otoczony przez uczestników miesięcznicy, którzy nie pozwolili mu jednak na przeprowadzenie relacji – czytamy w serwisie „Wirtualnemedia.pl”.

Tak wyglądało „poturbowanie” reportera:


Brawa dla stacji za kolejne kłamstwa! W jakim celu? W celu wywołania pierwszej szokującej reakcji u widzów, którzy dalej nie będą szukać prawdy, tylko przyjmą za pewniak przekaz stacji.

Smutne to, ale prawdziwe.


Komentarze

  1. Jakim trzeba być zakłamanym i obłudnym człowiekiem żeby pisać takie rzeczy i wmawiać ludziom, że widzą co innego. Panie redaktorzyno proszę się podpisywać pod kłamstwami. Fuj- nie ładnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. To nie jest pierwszy przypadek z tym mijaniem się z prawda w tzw TVP publicznej a tak naprawdę to jest to TVPIS a wiec już z zalozenia jest to TV partyjna przekazujaca to co PIS uzna za stosowne a nie to co się wydarzyło naprawdę a ze PIS to partia zaklamana i obludna to tez i pod wodza Kurskiego TV tez nie może być inna. Żeby się nie denerwować lepiej wybrać sobie inna TV

    OdpowiedzUsuń
  3. Do Anonimowy: Czy Ty wykazujesz choć trochę podstawowych umiejętności poznawczo-myślowych? Przecież to nagranie z miesięcznicy Smoleńskiej, a za tym są to zwolennicy PIS'u (TVPIS jest atakowana przez zwolenników PIS?). Następnie trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie kiedy ten reportaż był robiony bo o ile dobrze pamiętam to było to za rządów PO tym samym nie była to jeszcze telewizja PIS jak wspomniałeś. Na koniec, zacznij myśleć człowieku sam za siebie!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz