Czy Francuzi oszaleli? Chcą walczyć z Państwem Islamskim rozbijając sobie jajka na głowach


Nie żartujemy! Francuzi mają nowy sposób na walkę z Państwem Islamskim. Po wyśmianych już słynny hasztagach i kolorowych profilach na facebooku, wymyślono akcję „Egg Smash Dare”, która jest internetowym wyzwaniem.


W jakim celu ludzie mają sobie rozbijać jajka na głowach? Akcja stworzona została na bazie słynnej wodnej Ice Bucket Challenge. Ludzie nagrywają rozbicie jajka na głowie, dodają swój komentarz i zamieszczają wideo w internecie.


Oto jeden z komentarzy:

Dla ofiar zamachów w Paryżu, dla uchodźców, dla wszystkich niewinnych ofiar okrucieństwa Państwa Islamskiego. Naśladujcie nas i rozbijajcie na sobie jajka, by pokazać ból jaki czujecie. Nominujcie co najmniej dwóch znajomych! – słyszymy na nagraniu.

Czyli Francuzi niczego się nie nauczyli. Na bomby, karabiny i morderstwa, odpowiadają lewicowymi pomysłami...Komentarze

 1. Lepiej żeby sobie sami głowy ucinali. Banda dziwaków.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lepiej żeby się obsługi AK47 nauczyli!!!chyba że jak przyjdzie czas a napewno przyjdzie!!!To będą napier....jajkami we wroga.!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dlaczego ZAWSZE AK47 -.- to była tylko wersja próbna! Nie znacie innych wersji?!

   Usuń
 3. Zasłużyli już na wymarcie? Ja nie chcę czegoś insynuować, ale nie widzę dla nich ratunku... Wieki niszczenia wartości chrześcijańskich i moralności zrobiły swoje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mówią, że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum odbiera... A resztę dopowiedzcie sobie sami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cóż, pewnie następna będzie akcja "zesraj się w spodnie by zaprotestować przeciw..." A tak poważnie to wyć się chce nad ludzka głupotą. Patrząc na wyczyniane przez lewactwo idiotyzmy przestaję się dziwić prezentowanej przez islamistów pogardzie dla "kultury zachodu".

  OdpowiedzUsuń
 6. "Lewicowymi pomysłami" - co za baran to pisał...

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdyby tak swoje jaja powsadzali w imadła to pewnie beżowi powymierali by ze śmiechu!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz