Ale ją upokorzył! Prof. Zybertowicz nie daje się złamać w rozmowie Dominice Wielowieyskiej


Polecamy rozmowę między prof. Andrzejem Zybertowiczem, a dziennikarką „Gazety Wyborczej” Dominiką Wielowieyską, znaną z wyjątkowo propagandowego nastawianie i lewicowych, a nawet mocno lewicowych poglądówGeneralnie styl pracy Wielowieyskiej – zarówno w Radiu TOK, jak i „GW” – jest taki sam. Redaktorka narzuca niewygodne dla gościa tematy, a jeśli jemu udaje się wybrnąć z sytuacji raz, czy drugi, wchodzi w sfery w których jej gość może być słaby.

Taktyka jest jedna – upokorzyć przeciwnika.

W przypadku prof. Zybertowicza, który jest społecznym doradcą prezydenta Andrzeja Dudy ds. obronności, nie jest łatwo o sprowokowanie, bądź wytrącenie go z równowagi. Wręcz przeciwnie. Zybertowicz jest oazą spokoju, a jednocześnie kopalnią wiedzy w zakresie socjologii i manipulacji.

Zobaczcie rozmowę:Zwódźcie uwagę, że Wielowieyska jest poddenerwowana, gdyż prof. Zybertowicz zagina ją wiedzą socjologiczną i podważa wiarygodność źródeł prasowych – gazety którą redaktorka reprezentuje. Dodatkowo gdy Wielowieyska próbuje zejść na temat Trybunału Konstytucyjnego, jej gość wyraźnie podkreśla, że nie jest to jego dziedzina.
Warto również zauważyć, że rozmowa to swoisty ping-pong. Gdy Wielowieyskiej nie udało się uderzyć złym Kaczyńskim, albo niezadowolonym lektoratem, to z miejsca zadawała inne, przygotowane wcześniej trudne pytania, bowiem widać, że nie wymyślała ich, jej pytania nie są naturalne, lecz wyuczone.

Prof. Zybertowicz pokazał jak z wielką gracją masakrować rywali. Tak – rywali w tym przypadku.Komentarze

 1. Nie rozumiem, jak to mozłiwe, ze odpowiedzialnu za wszystkie afery przestępcy z PO-PSL jeszcze nie siedzą w więzieniach!

  OdpowiedzUsuń
 2. facet ma wiedze i mogła go cmoknąć .ważne jest przygotowanie i wiedza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gwoli Prawdy/jest tak,że przez dł.lata od1989 rzondzom sq wieloWSI.Druga strona ma wiedze,Prawdy,racje,etc etc etc.Bez sponsora a'la soros.Więc co rok 6500 Polaków odb.sobie życie.Z rozpaczy.Ilość ta rośnie.PL brak Elity jaką ma np.Islandia,Węgry V.Orbana.
   Tj katastrofa, tragedia Narodowa w kRaju bez elity Narodu.
   Niech dowodem bedzie ost.8 lat WSI POludowców

   Usuń
 3. " Dziennikarka" upokorzyła się sama, próbując wejść w spory, zamiast prowadzić merytoryczny wywiad. Podziwiam pana profesora za stoicki spokój.

  OdpowiedzUsuń
 4. LEWACKIE poglądy, nie lewicowe. A to wielka różnica. Po drugie i bardzo ważne odpowiadam na zarzut Pani Wielowieyskiej dotyczący nie wykonywania wyroków TK przez ekipę rządzącą. Otóż w samych latach 2012-2015 rządy PO nie wykonały 41 z 49 wyroków TK.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem za obecną Polską, ale tytuły w stylu "...ale ją upokorzył...", lub "...został ośmieszony..." nie są nam potrzebna, a wręcz wydają się szkodzić Dobrej Zmianie, nie idźmy drogą retoryki poniżania, traktujmy wszystkich z szacunkiem, wtedy nasze ideały bardziej będą prawdziwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak powinniśmy się zachowywać godnie nie w stylu innych.Amnezja to zła choroba która trwa

   Usuń
 6. A ja TOK - bełkotu nie słucham i już

  OdpowiedzUsuń
 7. to było jawne eskalowanie konfliktu,dziad swoje baba swoje...nadal jedni słyszą ,że wybrano 3 sędziów prawidłowo,a drudzy, że dwóch nieprawidłowo ..co jednoznacznie dowodzi,że orzeczenia trybunału to lipa i niczego nie załatwiają,dlatego warto nad nim popracowac,aby wyeliminowac zapędy uprawiania polityki przez gremia niezawisłe. Poza tym mam głębokie wątpliwości czy w tej Pani pozostały jakiekolwiek resztki z etyki i rzetelności dziennikarskiej..chyba ,że jest zwykłą propagandystką działającą w imieniu swoich guru..,to pozwala na traktowanie jej z należytą wyrozumiałością.

  OdpowiedzUsuń
 8. Obalajcie głupotę, ale najpierw nauczcie się pisać. Szczególnie poprawcie się w sferze "estetycznego" kreślenia wyrazów. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/
  Art. 231. § 1.
  Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  OdpowiedzUsuń
 10. cóż, "dziennikarka" została zaorana

  OdpowiedzUsuń
 11. Obejrzałem cały materiał filmowy i chylę czoła przed Panem Profesorem Zybertowicz
  JB

  OdpowiedzUsuń
 12. Bzdury baduli "odwołano go w normalnym trybie"
  A ten tryb to z jakiego powodu?

  OdpowiedzUsuń
 13. Bzdury baduli "odwołano go w normalnym trybie"
  A ten tryb to z jakiego powodu?

  OdpowiedzUsuń
 14. Pan Profesor zaorał to okropnie lewackie, brzydkie babsko.

  OdpowiedzUsuń
 15. Tej pani się wydaje, ta pani ma wrażenie, ta pani przypuszcza, ta pani ma wiadomości prawdopodobne, ta pani przypuszcza..... ta pani jest sama w sobie nie konkretna, nie pewna, nie rzeczowa a przez to nie wiarygodna!
  U mnie wzbudza obrzydzenie!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Pan profesor ma anielską cierpliwość...

  OdpowiedzUsuń
 17. Pan profesor ma anielską cierpliwość...

  OdpowiedzUsuń
 18. szanowna redakcjo. Informuję, że nędza intelektualna o nazwisku Zybertowicz nie jest profesorem. To doktor habilitowany. Taki z niego naukowiec jak z koziej dupy trąba. Od kilku lat zajmuje się jedynie szczuciem, jątrzeniem i dzieleniem Polaków. Ostatnie jego odzywki każą rozważyć przypuszczenie, czy ten człowiek nie jest przypadkiem putinowskim agentem wpływu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz