Ale odlot! Bankier doszczętnie zaorany! Czyli Petru vs. Stonoga w kwestii inwigilacji w internecie (+18)


Ah ten internet. Akcja reakcja. Cóż dodać, cóż ująć prawda? Gdy poseł Nowoczesnej Ryszard Petru, na żywo podczas konferencji prasowej mówił o zagrożeniach związanych z nową ustawą autorstwa PiS, z miejsca została przygotowana riposta, która podbiła internet.


Petru podczas konferencji powiedział, że inwigilacja służb w internecie będzie tak wielka, że niewinna osoba może być podejrzana już w momencie, gdy od przestępcy dostanie wiadomość e-mailową. W tym kontekście poseł Petru wspomniał o Zbigniewie Stonodze. I tu był jego błąd.

Biznesmen z miejsca odpowiedział mu poprzez umieszczenie filmiku na swoim facebookowym profilu. Uwaga! Filmik jest ostry i nalegamy, aby osoby oglądające go miały ukończone 18 lat.Nagranie robi absolutną furorę w internecie.A jak faktycznie będzie z inwigilacją? Oto tłumaczenie przedstawiciela resortu sprawiedliwości?

Te wypowiedzi świadczą o tym, że politycy nie mają pojęcia jak wygląda działalność służb specjalnych, jak wyglądają zadania służb w różnych dziedzinach życia publicznego i społecznego, i wykazują się ogromną niekompetencją w przekazywaniu tych informacji — zaznacza wiceminister sprawiedliwości Bogdan Święczkowski, który w ten sposób komentuje projekt nowelizacji ustawy dotyczącej policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW), Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA), Żandarmerii Wojskowej, straży granicznej, służby celnej, kontroli skarbowej, Służby Kontrwywiadu Wojskowego (SKW), Agencji Wywiadu i Służby Wywiadu Wojskowego.

Czyli Ryszard Petru jak zwykle próbuje zrobić ludziom wodę z mózgów...Komentarze

 1. No faktycznie tak go merytorycznie zaorał, że jestem w szoku. Jeśli wystarczy kogoś zbluzgać i to już komuś imponuje to ja gratuluję. Taki poziom zaorania to by byle żul był w stanie przedstawić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak , ale Petru nie jest lepszy to zwykly idiota i nie powinien sobie tym Stonoga "dupy podcierac" . Podobno facet zostal kilkanascie razy uniewinniony i mogl mu za to proces wytoczyc a zalatwil to w prosty chamski sposob osmieszajac go i uczac w pewnym sensie Pokory.

   Usuń
  2. Anonimowy,,,,czy ty nie rozumiesz chlopie ze te gnidy pokroju petru nie rozumieja innego jezyka? tyle

   Usuń
 2. Spietrał się chyba, bo nie słyszałem ani nie czytałem odpowiedzi na postawione pytanie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz