Socjaliści odlatują! Uważają, że kontrola granic to rasizm i chcą „resocjalizować” dżihadystów!


Kolejne lewicowe i całkowicie nielogiczne pomysły wypływają z Parlamentu Europejskiego. Tym razem Partia Pracy należąca w Parlamencie Europejskim do frakcji Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów uważa, że kontrola na granicach krajów UE jest rasizmem!


Zdaniem polityków lewicy kontrole godzą w prawa człowieka oraz są sprzeczne z zasadami i wartościami UE.

Kuriozum wypowiedzi stanowi stwierdzenie, iż konieczna jest „reintegracja dżihadystów”, którzy chcą wrócić do kraju. Zdaniem socjalistów, każdy człowiek zasługuje na drugą szansę i nikogo nie wolno wykluczać.

Frakcja wprowadziła nawet do unijnej rezolucji poprawkę w która zakłada, że że państwa członkowskie nie mogą stosować żadnych kontroli granicznych.

Oczywiście socjaliści nie wskazują w jaki sposób można „resocjalizować” dżihadysów. Nie uczą się też na błędach Szwecji i Danii – krajów, które zmieniają swoje podejście do imigranów.Całe szczęście w Parlamencie Europejskim są również konserwatyści, jak brytyjska partia UKIP.

To jest haniebne zachowanie Partii Pracy. W coraz bardziej niebezpiecznym świecie brytyjska opinia publiczna będzie w szoku słysząc, że ich wybrani posłowie głosowali w celu umożliwienia powrotu bojowników ISIS z powrotem do społeczeństwa brytyjskiego – mówił europoseł UKIP Gerard Batten.

Zastanawiamy się kiedy lewicowi politycy, którzy są bezpieczni, a ich portfele wypchane są euro-banknotami zmądrzeją? Bo generalnie uważamy, że to nastąpi, skoro w Szwecji czy Danii następuje...

ndie.pl, UKIP
fot: wikipedia.org


Komentarze