Petru w totalnym odlocie: „To początek końca PiS-u”


To początek upadku PiS-u. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale wszystkie imperia upadały w okresach swojej świetności – powiedział Ryszard Petru na antenie Telewizji Republika.Bankster i polityk mówił, że nie podobają mu się w rządzie Prawa i Sprawiedliwości takie osoby jak Antoni Macierewicz czy Zbigniew Ziobro, ale kolega po fachu Mateusz Morawiecki już tak.

Polityk obrazowo wyjaśnił, że w jego opinii obie te grupy dzieli „głęboki rów”.

Lider „Nowoczesnej” wspomniał, że bardzo współczuje Beacie Szydło, iż będzie musiała kierować takimi osobami jak Ziobro.

Więc tak do wiadomości pana Ryszarda. Prawo i Sprawiedliwość jako jedyna partia w historii III RP, doszła do władzy ponowie po 10 latach. Upadło SLD, które po swoich rządach już się nigdy nie podniosło.

Ale skoro samodzielne rządy PiS, Ryszard Petru nazywa początkiem upadku, to tylko możemy współczuć, obranego sposobu na podgryzanie przeciwnika politycznego...

Komentarze

  1. PETRU!!! Od kiedy jesteś prorokiem??? Może ta trzecia niewidzialna ręka każe Ci pisać wyrocznię!!!! Pożyjemy;;;zobaczymy;;;a Ziobro,powymiata wszystkie śmieci i 90% Polaków czeka na rozliczenie PO-paprańców i dostaną to na co zasłużyli!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz