Klasyka gatunku. Policja nie daje sobie rady z jednym pacjentem, więc trzeba ukarać świadka-kamerzystę


Takie sytuacje, jak ta prezentowana na filmie niżej widzieliśmy w internecie już dziesiątki razy. Bezradny policjant próbuje interweniować, nie potrafi poradzić sobie z jednym – często pijanym – człowiekiem.Wszystko kameruje niewinny świadek. Pewnie, że kameruje i dobrze robi! Trzeba pokazywać jak beznadzieje mamy służby mundurowe, jacy nieudacznicy pracują w polskiej policji.

Proszę zwróćcie uwagę na zachowanie policjantki, która jest wyjątkowo napastliwa. Powiedzcie, jak to jest, że kobiety w policji są wyjątkowo zadziorne? Czy to jakaś plama na przeszłości, która każe im wyżywać się na obywatelach?


A może należy zmienić system szkolenia policjantów? Może zmiany powinny nastąpić już przy testach interpersonalnych, tak aby osoby z dziwaczną osobowością odpadały na starcie.

Jedno jest pewnie, że dalej tak być nie może...Komentarze

 1. Bez komentarza..........

  OdpowiedzUsuń
 2. takiego niedogolonego milicjanta z kompleksami do wojska! chociaz na WKU za parawanem niemusial by kaslac. . . i pewna dyskfalifikacja JP!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z kolegami wyżej - wstyd!

  OdpowiedzUsuń
 4. Może specjalnie wybiera się tych z dziwną osobowością aby wykonywali polecenia i byli wierni władzom, nawet gdy trzeba strzelać do współbraci!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiadomo czego dotyczy interwencja, poza tym odzywał się nie odpowiednio do funkcjonariusza. Już nie chodzi o fakt bronienia ich, ale jeśli mówi żeby odejść, to należy odejść a nie robić przeciwnie, jeszcze słówkami pyskować. Za mało pokazane co do tytułu. Następnym razem można wsadzić sobie w tyłek kiełbase i powiedzieć że rzeźnik zgwałcił. Kultura JP wyrosła i policja jest zła. W tym wypadku obiektywnie należy stwierdzić że nie wiadomo czego dotyczyła ta "interwencja" i że kamerzysta zachowywał się źle. Wiem że zaraz JP Firma się rzuci że jestem psem, ale mam gdzieś bezmyślną część.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz