Francja nic nie zrozumiała. Aresztowano za rasizm osoby protestujące przeciwko islamistom!


Francuska policja aresztowała ludzi protestujących przeciwko islamowi, którzy jednocześnie solidaryzowali się z ofiarami zamachów w Paryżu. Wszystko działo się w dzień po dokonaniu zamachu przez terrorystów.


Uwagę na sprawę zwrócił serwis „Nie dla islamizacji Europy”.

Wydarzenie miało miejsce w mieście Metz. Doszło do aresztowania kilku młodzieńców za zakłócanie porządku oraz antyislamskie hasła – informuje serwis ndie.pl.


Portal dodaje, że podobne działania podejmowane są w Niemczech.

Na pytanie czy musi dojść do tragedii, aby postępowcy donoszący na „rasistów” na policję, coś zrozumieli, jest już za późno. Pytamy więc: do jakiej tragedii musi dojść, aby ci ludzie wreszcie pojęli, że islam to nie religia, lecz ideologia, a protesty to nie rasizm, tylko strach? Komentarze

 1. Wytłuką nas wszystkich a nasza kochana władz im w tym pomoże..dadzą im kasę na życie na wychowanie dzieci.. Gratuluje mądrości... Coś strasznego!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest dobrze, ciapaki wytłuką wszystkich debilnych lewaków i wtedy nacjonaliści zajmą się ciapakami tak jak należy zająć się patologią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też podejrzewam, że tak właśnie będzie. Potem czystka w trzecim świecie i nikt się nie będzie martwił, że głód w Afryce.

   Usuń
 3. Wladza to zydy totalny masonizm oni chca rozje... Europe i ich spoleczenstwo by zrobic "nowy swiat"

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe czy jak ich rozkurwi jakas bomba czy nadal będą tak klaskac

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz