TVN manipuluje obrazem, żeby ośmieszyć i upokorzyć Jarosława Gowina!


Wiedzieliśmy, że stacja TVN i jej młodsza córeczka TVN24 są zdolne do wszelkich manipulacji, celem ośmieszenia niewygodnych dla nich ludzi, polityków, firm itd., itd. Często w sieci pojawiały się opracowania, czy też filmy obalające metody i standardy stosowane przez dziennikarzy stacji. Oto jeden z nich.


Nie jest długi, ale warto go zobaczyć, bo obrazuje wszystko to, co najgorsze w mediach. Kłamstwo. Nie walczy się tylko za pomocą kłamstwa w przekazywanej informacji, ale walczy się już nawet za pomocą obrazu.To bardzo smutna prawda. Oto co na temat TVN i Polsatu powiedział niedawno swoim studentom, pewien wykładowca:

– Nie oglądajmy Polsatu, TVN-u i programów propagujących totalny brak inteligencji. Nie współtwórzmy takich obrazów. Nie mielmy w głowach toksycznych internetów, głupot, plotek, kłamstw, oszczerstw, dyskredytowania i ignorowania podstawowych wartości. Nie promujmy pozłotka, Las Vegas i odzierania nas z godności – powiedział rektor PWSFTviT w Łodzi prof. Mariusz Grzegorek podczas inauguracji 67. roku akademickiego w łódzkiej filmówce.

Mocne słowa prawda? Weźmy z niego przykład i „Top Model” „Fakty” czy inne badziewie przełączmy na coś innego...


Komentarze