Trzech złodziei włamało się do kibla w centrum Kielc! Zgadnijcie ile ukradli?


Sobotnia cisza wyborcza okazała się na pewnych osób inspirująca. Trzech panów z Kielc w sobotę przed godziną 22.00 postanowiło sobie dorobić. W jaki sposób? Włamali się do ubikacji ustawionej w centrum miasta...


Oczywiście chodzi o przenośną toaletę, która na drzwiach wejściowych ma zamontowany automat do wrzucania monet. Jaki jest średni kosz takiej usługi? 1 zł? Może 2 zł? Nie więcej. W środku na sprytnych złodziei czekał więc wielki łup w wysokości 200 zł!

W centrum miasta mamy monitoring, więc policja w kilka chwil ustaliła sprawców. Było ich aż trzech – 15, 17 i 26-latek. Zarobek więc niewielki, więc kara będzie skromna. Chociaż niekoniecznie...

- Młodszego z podejrzewanych, który podczas zatrzymania miał przy sobie susz zidentyfikowany jako marihuana, rozliczy sąd rodzinny. Starszemu może grozić nawet dziesięć lat więzienia – poinformowali policjanci z Kielc.

Młoda kielecka gangsterka :)Komentarze

  1. No faktycznie, patrząc na dokonania to najgroźniejsza szajka złoczyńców złapana w ostatnich 10 latach :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie pochwalam tego co zrobili ci mlodzi ludzie , ale zastanowmy sie jaka kare sady polskie ( obecne ) proponowaly zlodziejom z Platformy Obywatelskiej za zagrabione miliony zlotych i zdefraudowane setki milionow ? Gdzie jest tutaj sprawiedliwosc ? No coz ... Temida dziala !!! Bardzo grozni przestepcy z Kielc zostana surowo ukarani ... Sprawy oczywiscie pod dywan sie nie zamiecie ... Prawda ?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz