Platforma Obywatelska chciała zaszkodzić PiS, a wyśmiała własny elektorat...więzienny


Wojna na spoty w kampanii wyborczej trwa w najlepsze. Najlepszym tego dowodem jest, wypuszczony właśnie przez PO spot, wyśmiewający wcześniejszy klip PiS, którego zadaniem było zmobilizowanie własnego elektoratu do działania.Spot PiS podobał się odbiorcom, choć krytycy zwrócili uwagę, że jest on plagiatem jednej z zachodnich reklam.

Oto spot PiS:Platforma odpowiedziała właśnie antyspotem, który wyśmiewa klip PiS, tylko sama strzeliła sobie w kolano.

Oto spot PO:W spocie bowiem wspomniana jest kwestia dzwonienia do znajomego, którego "dawno nie widziałeś". Chodzi o osoby przebywające w więzieniach, a przecież to jest elektorat Platformy Obywatelskiej! 

W 2011 roku wybory w więzieniach wygrała PO z wynikiem 35,6%. Drugi rezultat osiągnął Ruch Palikota - 32,2% głosujących. Trzeci wynik miał PiS – 7,5%.

W maju tego roku Bronisław Komorowski wygrał z Andrzejem Dudą w więzieniach stosunkiem 80/20.

Po co więc w spocie poruszać temat więzień?


Komentarze

  1. ''poszukaj znajomych którzy nienawidzą gejów ,żydów murzynów,albo co najmniej nie zgadzają się na zalew islamskich emigrantów "geje Żydzi murzyni są bo są ,to tez ludzie,nie muszę się z nimi zgadzać ani oni ze mną ,oni nie grążą mi ani ja im ,nie wciskają swoich preferencji siłowo ,pod groźbą okaleczenia czy nawet straty życia .Żyją (no może prócz murzynów) miedzy nami od stuleci.Inna sprawa ma się z islamistami ,nienawidzą białych, nienawidzą katolików, nienawidzą każdego kto nie wierzy w to co oni wierzą .Znęcają się nad kobietami dziećmi ,katolikami i każdym innym kto nie wyznaje zasad islamu.kochają pedofilie ,przemoc gwałty, zabijanie .Nie ukrywają swoich morderczych zapędów .jestem wstanie tolerować wszystko ale nie kogoś kto jawnie grozi mi moim dzieciom moim bliskim ,przyjaciołom, czy rodakom .wiec tak umieszczę filmik o arabach islamistach i tak nie będę z tego względu glosować na PO :) Chce żyć w kraju gdzie w Boże Narodzenie mogę ubrać choinkę a do dzieci przyjdzie mikołaj ,gdzie przy świątecznym stole spotkam się z bliskimi .Chce żyć w kraju gdzie w lecie mogę pójść nad wodę w opalaczach ,wyskoczyć do sklepu w krótkich spodenkach .Chce żyć w wolnym kraju gdzie nikt mi silą nie będzie nazrzuca w co mam wierzyć .Po żegnam was . Tym spotem strzelacie raz za razem we własną bramkę :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz