Mocny odlot Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. To brak kontaktu z rzeczywistością


Brak pokory. Tyle można powiedzieć o słowach marszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która w wywiadzie dla RMF FM (tak, tak znów Konrad Piasecki) powiedziała, że za 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej, wypadałoby podziękować, a nie krytykować.


– Rządy PO to był najlepszy czas dla Polski w ostatnim 25-leciu. Zamykamy te 8 lat. Na pewno Platforma nie zniknie ze sceny politycznej. Będziemy dalej działali i robili to, co uważamy za rozsądne dla Polski – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM marszałek Sejmu

Trzeba przyznać, że humor dopisuje, nie ma co. Ale to nie wszystko. Oto kolejny kąsek:

– To było 8 lat rządów, a taśmy są jednym małym wycinkiem tego wszystkiego. Dlaczego nie powiedzieć, że PO należy się nagroda za rzeczy, które zrobiliśmy pozytywnie? Nagrody jeszcze nie dostaliśmy – mówi.

Jeśli myślicie, że tylko na tyle panią marszałek stać, to jesteście w błędzie! Kidawy-Błońska potrafi przysolić o wiele mocniej:

– Ja widzę zupełnie inną Platformę i ten czas kampanii także pokazał, że znowu mamy drużynę – mówi marszałek.

No tak, my też taką widzimy, zwłaszcza gdy Ewa Kopacz się kłóci z Grzegorzem Schetyną...

A i to na koniec rozmowy tez było dobre: na pytanie prowadzącego, dlaczego Ewa Kopacz ciągle straszy PiSem, Kidawa odpowiada:

– Wie pan co, to nie jest straszenie PiS-em – przekonuje rozmówczyni obruszając się na niewygodne pytanie.

Zobaczcie Państwo jaka buta i brak pokory?!

Platforma Obywatelska do reszty rozłożyła państwo. Mamy gigantyczne długi, a korupcja polityczna – co potwierdzają taśmy – sięga zenitu. PO odchodzi w wielkim niesmaku, ale jak widać, odchodząca władza każe sobie za to dziękować...

Podziękują wam wyborcy w niedzielę. 

Prosimy polubcie nasz blog na Facebooku! 


Komentarze

  1. Widze zdjecie z lokalu RMF FM, ale dzwieku brak, a to chyba radio - tak? LOL

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz