Logika Cezarego Tomczyka. Beata Szydło robi kampanię, Ewa Kopacz rządzi Polską


Coraz zabawniejsze konferencje prasowe są organizowane w czasie tegorocznej kampanii wyborcze. W czwartkowe przedpołudnie popis umiejętności dał rzecznik rządu Cezary Tomczyk.

Otóż zdaniem posła PO Beata Szydło nie może równać się z Ewą Kopacz. Chodzi tu głównie o debatę, która odbędzie się 19 października. Pan Tomczyk przekonuje, że poseł Szydło od kilku miesięcy prowadzi tylko i wyłącznie kampanię wyborczą, a do debaty z szefową rządu przygotowywała się od wielu tygodni.

Skąd takie informacje? Czy PO ma jakiś szpiegów w PiS? Być może.

Rzecznik rządu brnie dalej. Kiedy Beata Szydło nie robi nic innego, tylko prowadzi kampanię wyborczą, Ewa Kopacz rządzi krajem i musi go również godnie reprezentować podczas licznych – uwaga to jest dobre – negocjacji i rozmów międzynarodowych.

Darujemy sobie prezentację ciekawego filmu z tych rozmów (np. film z Berlina z czerwonego dywanu, gdzie zabłądziła). Po prostu musimy uznać, że wyjazdowe posiedzenia rządu, puste samoloty latające za Ewą Kopacz, objazd Polski, różne obietnice wyborcze, jedzenie i „stawianie lodów”, oglądanie serów, przechadzki po targowiskach, wizyty w szkołach, troska o dzieci, żeby nie były grubaskami itd.,itd to element sprawowania władzy przez premiera rządu RP.

Klawo ma taki ktoś.


Komentarze