Dla Bronisława Komorowskiego demokracją jest to, co on uważa za słuszne...


Prezydent... a przepraszamy. Były prezydent Bronisław Komorowski podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Pile, gdzie wspierał kandydatów PO do parlamentu, powiedział kilka bardzo ciekawych słów o demokracji.Materiał wyemitowała ulubiona stacja prawej strony sceny politycznej – TVN. Dlatego też wypowiedź prezydenta została dostosowana do potrzeby widza „Faktów”, który zdecydowanie bardziej od PiS woli PO, Zjednoczoną Lewicę, czy Ryszarda Petru.

Ale do faktów. Zdaniem Bronisława Komorowskiego w razie wyborczego zwycięstwa PiS, demokracja powinna się obronić. W jaki sposób? Komorowski mówi, że powinna powstać wielka koalicja anty-PiSowska, która będzie demokracji bronić.


Sprawa jest prosta. Dla Komorowskiego nie liczy się wola wyborców PiS. Oni do jego demokracji nie należą. Dla byłego prezydenta demokracją jest tylko to, co on sam uważa za słuszne...

To smutne, prawda?


Komentarze

  1. dla barana i niemoty jakim jest komór który przez 5 lat nic poza spełnianiem życzeń PO nic nie robił bo nie potrafił jak sterowana patykiem kukiełka jak to teraz próbują ośmieszać Dodę z kancelaria PO mówiąc ze sterowany jest przez Kaczyńskiego z ta różnica ze duda suflera za plecami niema 24 na dobę i kartek nie używa.ON NAWET NIE WIE CO TO ZNACZY DEMOKRACJA TO SMUTNA PRAWDA ALE TAK JEST W JEGO MNIEMANIU DEMOKRACJA TO WSZYSTKO TO CO ROBI I MÓWI PO WSZYSTKO POZA TO HEREZJE OBŁUDA I KŁAMSTWA. SZCZYT SZCZYTÓW HIPOKRYZJI WIĘKSZY NIŻ GÓWNO NA MONTEWEREST!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pełna zgoda z przedmówcą!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz